Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Shetlandi póni (lent. )?

Shetlandi póni (lent. )?

Figyelt kérdés
A tesóm kapott egy pónit amire nem tudok felülni de a tesóm még csak sétálni tud vele.Hogyan tudnám kicsit edzeni?fussak mellette?és akkor mit csináljunk ugorjunk vagy mit?ja és nem tud futószáron menni
2012. júl. 1. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.. Te tudsz rendesen lovagolni? Ha igen, akkor hogyhogy nem tudsz felülni rá? Hány centi vagy és hány centi a ló?
2012. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 160cm vagyok de nem nagyon érzem kényelmesnek a kis kb.80cm-es pónit.És 6éve lovagolok.A tesóm nem tudom hány centi de 6éves én meg 14
2012. júl. 1. 16:13
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy nem tudok felülni hogy kicsi nekem rosszul fogalmaztam.
2012. júl. 1. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Futószáron dolgozz vele.

Kicsit lazítsd el, utána kösd le a fejét, és úgy dolgozzatok. Úgy izmosodik is, mozog is. És cavalettit, kisebb akadályokat így is tudsz adni neki.


Amúgy hogyhogy húgod kapott egy pónit, és te nem? Vagy miért nem olyan pacit vettek a szüleid, akire mind a ketten fel tudtok ülni?

2012. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van lovam csak ö bértartásban van.És csak gondolkoztam hogy ne álljon ott a boxban vagy a karámban hanem egy kicsit megmozgatnám,edzeném.
2012. júl. 1. 16:19
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy köszi akkor ugrunk meg cavalettizünk:)
2012. júl. 1. 16:20
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha lehet megkérdezhetném mekkora akadály lehet?
2012. júl. 1. 16:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkora, amekkora fölött kényelmesen elfér a futószár úgy, hogy nem akad bele.

Amúgy a ló képességeitől függ, hogy mekkorát tud átugrani.

De szerintem a cavaletti elég, talán kettő egymáson. Annál nem kell nagyobb, meg abba még nem akad bele a futószár, mert az a veszélyes.

2012. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!