Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy Fjord póninak akinek le van vágva a sörénye (annyira hogy látszódjon középen a csík) és egy fekete-fehér tarka bokaszőrös 150 cm-es lónak (nagyon keskeny, elegáns léptű)?

Figyelt kérdés
kerülném az olyan neveket mint "Tündér" meg "Holdfény"meg hasonlók, tehát nem giccses neveket szeretnék....Bejönnek ezek a nevek hogy: Milka,Mogyoró (tehát valami egyszerű, rövid) A milka név talán jó lenne a fekete-fehér tarkának de valahogy ő sokkal kecsesebben mozog szóval nem annyira "milkás" :DD
2012. júl. 3. 09:39
 1/10 anonim válasza:

Hát mivel azt mondod hogy elegáns léptű lehetne pl.: Kecses.

És a Mogyoró név hát jó lenne még rá.

Úgyhogy szerintem ez a kettő lenne hozzá a legjobb.

2012. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt azért jó lenne, ha elárulnád hogy melyik milyen nemű :)
2012. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nőstény mind a kettő :) és köszi az ötleteket
2012. júl. 3. 09:59
 4/10 anonim válasza:
Én járok egy lovastáborba és ott van egy Luna (Hold) nevű ló. Szerintem a fekete-fehér tarkának illene ez a név. A táboros Luna is eléggé kecses léptű kanca, és ez egy elég rövid név. :)
2012. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nőstény? inkább kanca...
2012. júl. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fjord: Szamóca, Kabala, Glória, Melody, Croasson, Gesztenye


Tarka: Stella, Cleopatra, Camillus, Lotti, Mákvirág

2012. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a tarka vagy Luna lesz vagy Stella. A Fjord pedig Mogyoró vagy Gesztenye
2012. júl. 4. 08:45
 8/10 anonim válasza:
Nincs mit :D Örülök hogy segíthettem :)
2012. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is :D Végül mi lett a nevük?
2012. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Fjord neve lehetne ha nem csicsás nevet akarsz Páfrány,ez egy olyan kellemes lónév(szerintem),az elegáns léptűnek meg Elegance, vagy Grácia,de ha valami magyart akarsz lehetne Boci,ha nem baj,hogy másik állatról nevezed el,vagy Foltos.
2014. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!