Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen pálcát érdemes vennem?

Milyen pálcát érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Már egyedül vágtázom de még nincs saját pálcám mert ahova járok adnak kölcsön!Milyen pálcát lenne érdemes vennem?Nem akarok túl hosszút venni de röviden se!Hol érdemes vennem?Milyet ajánlotok?Valaki tud linkelni?

2012. júl. 3. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Decathlon, és a leghosszabbat, ( kb. 1m) vedd!
2012. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kösz!:)Jövö héten megyünk nyaralni pont útba esik!:)
2012. júl. 3. 20:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen!:))
2012. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1mes pálca idomításra való, ha terepre mész, meg általában lovat ösztökélni ugratni elég egy 70 cm-es
2012. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a lovardában kérdezd meg milyet kéne venned. Gondolom ott lovagolsz csak. Ott tudják megmondani, hogy az ottaniakra milyen kell. De amúgy nem tudom mi ez a pálca őrület. Akik futószáron mennek gyerekek a lovardában már a kezükben lóg a saját pálca pedig még nem is kell nekik meg csak hátráltatja őket, úgyhogy általában ott pihen a padon. Neked adnak pálcát, nem tudom akkor miért kell már most saját? Vannak lovak amik csak a rövidet tűrik el, de a legjobb szerintem egy hosszabb pálca, de ne legyen túl hosszú se mert nehéz kezelni és amíg tanulsz csak zavarni fog. De szerintem a legjobb ha megkérdezed a lovardában is, hogy ők mit ajánlanak.
2012. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ehhez hasonló van. Kb. 70 cm hosszú és Daslös.

2012. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van rövidebb és hosszabb (idomító) pálcám is. Most eljöttem itthonról pár hónapra, viszont lovagolni itt is fogok és a rövidebb pálcámat hoztam el. Én szeretek saját pálcát használni, volt hogy lovardában kaptam törött vagy csapó nélküli, rossz kiegyensúlyozású pálcát. Rémálom volt, alig lehetett használni.
2012. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!