Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudnám rávenni hugomat...

Hogyan tudnám rávenni hugomat h eljárjon velem lovagolni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék megtanulni lovagolni, van is egy lovarda a városban és ott olyan hogy ha ketten lovaglunk akkor olcsóbb mint ha csak én egyedül. Anyumék csak úgy engednek ha a húgommal (aki 2 évvel fiatalabb nálam) járok, viszont ő rettentően fél a lovaktól.:S hogyan bizonyítsam be neki hogy a lovak nem bántanak(ok nélkül) és nem kell félnie tőlük?
2012. júl. 3. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogyha nagyon fél nem kell erőltetni. Amúgy meg lehet, hogy ok nélkül nem bántanak, de előfordulnak balesetek. Megértem, hogy fél tőlük.
2012. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De esetleg vidd magaddal, nézze meg mit és hogyan csinálsz, talán még ő is besegít.
2012. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 x) ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd. Aki nem akar lovakkal foglalkozni az nem is fog. Lovagolni és lovakkal foglalkozni két külön dolog. Ne rángasd bele olyanba amivel később nem akar foglalkozni, az ő döntése. Egyébként is ha fél azt a ló is átveszi és abból már lehet komoly baleset.

Inkább kérdezd végig a barátaidat hogy nincs-e valaki akit érdekelnek a lovak és eljárna veled.

2012. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen el kell jönnie és nincs ismerősöd aki jönne:

mutass videót rólad ahogyan lovagolsz, és a youtube-on is vannak nagyon élvezetes videók

mutass képet, ahogyan megpuszilod, simogatsz egy lovat

sokat mesélj neki boldogan a lovaglásról

2012. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Saját történet: teljesen hidegen hagytak a lovak, nem féltem tőlük, de el nem tudtam képzelni, hogy mi lehet bennük érdekes vagy miért jó a lovaglás. Aztán valahogy egy lovaglóórára keveredtem, bár meg sem tudtam szólalni és a lábam is remegett végig a lovon, de utána csak az volt bennem, hogy még, még, vissza szeretnék ülni a lóra. Így már 7 éve lovagolok és ez örök szerelem marad :) Menjetek ki tesóddal, nézelődjetek, nem muszáj felültetni a lóra rögtön, de ha elmegy egy órára veled, valószínű, hogy őt is megragadja majd a lovazás :)
2012. júl. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Aki fél a lovaktól, az soha nem lesz lovas, mert egyszerűen nem tudja és nem is akarja leküzdeni a félelmét, aztán ha leesik, akkor egy életre meggyűlöli a sportot. kérd meg inkább valamelyik barátodat/barátnődet.
2012. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sem erőltetném a helyedben.
2012. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, ha fél, akkor annak baleset lesz a vége. Annyit megpróbálhatsz, hogy elviszed magaddal, hogy nézzen, és óra végén, ha a húgodnak van kedve, kérd meg az oktatót, hogy egy körre ültesse föl a húgodat a lóra. Hátha megszereti a lovaglást. De ha nagyon ellenkezik, akkor semmiképpen se erőltesd!
2012. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nálunk ugyanez volt, csak nekem a nővérem lett a lovak szerelmese általam :D

ugyanis én lovagolok és a nővérem ki kísért mindig, kezdetben csak etette a lovat, ismerkedett, barátkozott vele, míg egy nap felült rá és azóta is hébe-hóba lovagol

2012. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mond meg szüleidnek, hogy nem biztos, hogy olcsóbb ez így. Számoljanak a dolgok 2x-ével. 2 gatya, 2 kobak, 2 csizma, 2 kesztyű... 2x 30-40000 Ft. Plusz még ha szeretnétek versenyezni, a nevesési díjak.
2012. júl. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!