Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Menstruáció közben lehet...

Menstruáció közben lehet lovagolni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés nem is túl régen, de engem az érdekelne, hogy hobbi szinten lehet-e 1-2 órát.
2012. júl. 3. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet többet is, ha nem fáj tulzottan a hasad, meg attól függ mennyire van meg... ha cserélgetni kell óránék két óránként a betétet akkor nem tanácsos túl hosszan lovagolni


viszont én vígan el lovagoltam három órát is terepen miközben meg volt :D igaz én kificamodott nyakkal is el mentem lovagolni ><

2012. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Hónap végén megyek táborba, és elvileg a tábor kezdetére fog elmúlni, de mindig késik (jó)pár napot, szóval a fél tábor alatt szerintem még meglesz...
2012. júl. 3. 00:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi bajod nem lesz tőle, a vége felé pedig pláne nem. Hacsak nem görcsöl nagyon erősen a hasad, úgy inkább ne. Meg ügyelj rá, hogy ne csúszkáljon el a betét, vagy használd tamponnal együtt, úgy 100% hogy nem lesz baj :)

2012. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tamponnal jobban jársz.:) Engem ez nem szokott megállítani, betéttel mondjuk még nem lovagoltam, mert nem használok, de lovaglás közben elég "tocsogós" lehet betéttel lovagolni...
2012. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az jót szokott tenni ha görcsölök és felülök a lóra. Igaz az nem szokott olyan komoly lovaglás lenni, de lovaglás közbe el szokott múlni.
2012. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!