Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megbolondulok. mit csináljak?

Megbolondulok. mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sírok a miatt hogy nem lehet lovam. A tudat miatt is, hogy ez csak álom marad. 14 éves vagyok, lány.

Járok lovardába, és az egyik ismerősömnél is lovagolok. De nem olyan mintha az enyém lenne, a sajátom.


2012. júl. 9. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát oké hogy nemlehet lovad..de ha jársz lovardába akkor rengeteg lóval találkzol ..nemértelek téged nekemis volt lovam és tényleg jó de ennek a kérdésnek nem sok értelme volt..://
2012. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy héten 1x. Ami nem elég nekem :s
2012. júl. 9. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt sírni...? Akkor vélhetőleg te egy elkényeztetett gyerek vagy és ez az első dolog az életedben amit nem kapsz meg. :)

Ne azt fájlald, ami nincs, hanem annak örülj, ami van! Sok gyereknek nincs fedél a feje fölött, nem várja este a puha ágyikó, és a csapból nem folyik friss víz!

A világ legboldogabb embere lenne, ha az lenne az egyetlen gondja, hogy nem lehet saját lova!

És mi az, hogy egy álom marad? 100 éves korodig a szüleid nyakán tervezel maradni munka nélkül, hogy ők majd eltartanak? Kétlem... Ha hajlandó vagy rá áldozni majd abból a pénzből amit magad keresel meg, akkor lesz! Sokunk szeretne lovat de nem engedhetjük meg magunknak egyelőre anyagilag! És mégsem bömböl senki...

2012. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nagyon egyet értek a második válaszolóval.

az első válaszoló voltam ;)

2012. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szánalom. Sokan az ételért sírnak az anyjuknak. Vagy a fegyverdörgésekért ami náluk megy. Te meg amiatt, hogy nem lehet saját lovad. Nekem nem lehet saját lovam, de annyi összegyűlik egész évben, hogy felesbe tudjak tartani egy olyan lovat, akit nem lovagolnak. Amúgy se fizetik a lovaglásomat szóval... Na mindegy. Remélem érted, hogy kevés ember lesz aki megért téged, meg kevés ilyen ember van a világon, aki azért sír, hogy nem az ő zsebében van a ló (remélem érted). Nem az én lovam az a ló akit most bérlek, viszont engem fogad el gazdájának és engem nem érdekel, hogy az én zsebembe van-e a ló vagy máséban, mert az nem fontos. DE ha gondolod, te csak sírdogálj magadban ilyen hülyeségen vagy tegyél érte, hogy szeressen az a ló.
2012. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy egy héten egyszer mész lovagolni egyáltalán nem zárja ki, hogy lemenj a lovardába. Sőt, lehet segíteni is, ha rendesek, cserébe plusz órákat lovagolhatsz.

Egyébként meg üdvözöl az élet, ennél csak több és rosszabb pofáncsapások is várnak rád, ha midnen miatt sírvafakadsz akkor hamar öngyilkosjelölt lesz belőled...

2012. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem az elkényeztetettség jele.

Egyszerűen van valami, amit a zsigereiben érez, és szeretné, mindennél jobban. Ez nem csak lóra értendő persze.

Én is szerettem volna, pont lovat, egyet. Megkaphattam volna, de a csaj mégsem adta el.

Ha ti azt írjátok, hogy szánalmas, nem ismeritek azt a fájdalmat, ami mélyen a lelkedben van, ami fizikailag fáj, olyan veszteség. (Akárcsak mikor meghal valaki, akit nagyon szeretsz. A HIÁNY fáj.)

De tanács csak annyi, hogy idővel múlik, vagyis csökken a fájdalom. És még lehet lovad, csak 14 éves vagy. Próbálj annyit járni, amennyit tudsz, és legeltess, lovazz, ilyesmik. Ne csak lovagolni járj ki.

Kitartás!:)

2012. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Butaság emiatt sírni, én egy Ferrarit szeretnék de nem lehet, mégse sírok emiatt.

Amúgy is fiatal vagy előtted áll az élet, kitanulsz egy jó szakmát és annyit kereshetsz, hogy 3 lovat is eltarthatsz belőle, csak győzzed lovagolni őket. Emiatt kár hiztizni. Addig meg jársz jó edzőkhöz különféle lovikba, olvasod a szakirodalmat, kiműveled magad, mire oda jutsz, hogy saját ló, addigra mindent tudni fogsz és a lovastudásod is megfelelő lesz.

23/L

2012. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem se volt sokáig lovam. Sokat hívtak mindenfelé, hogy lovagoljam a lovat és versenyezhetek is vele. Volt, hogy 5 helyen is lovagoltam. Ha ügyes lovas vagy, akkor csak jó helyen kell lenned és máris hívnak lovagolni. Most már van lovam, de a mélypontokon, amikor semmi nem jön össze és eszembe jutnak a régi szép idők amikor társaságban lovagoltam más lovait és mindig volt kivel kimennem lovagolni, néha elgondolkozok melyik a jobb. Itthon egyedül lovagolni vagy rengeteg lovas ismerőssel csavarogni mindenfelé különféle lovakkal. Más lovainál nincs olyan kötöttség. Eltartják, fizetnek mindent, te lovagolod és versenyzel velük. Persze azt is tudom, hogy milyen hátrányai lehetnek (tapasztaltam jó sokat) és hogy egy saját lovat mégse helyettesíthet bármi. De így tudod pótolni a saját lovat.
2012. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem piszkálódásból, kérdező, de nem te teszel fel mindig ilyen kérdéseket? Már vagy 120 ilyen van, és mindig ezzel jön, csak másmilyen formában, hogy , fél éve lovagolok, ilyesmi. És minden kérdésnél: 14/L, vagy 14 vagyok.. Hány éve lovagolsz egyáltalán? :)
2012. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!