Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbolondulok az anyósomtól!...

Megbolondulok az anyósomtól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először azzal kezdődött, hogy eljegyzés után elhíresztelte, hogy terhes vagyok. Nem voltam az.


Aztán amikor itt volt vendégségbe, elvitte a lakáskulcsomat és lemásoltatta. (A kulcsmásoló régi barát, megismerte a kulcstartómon a párommal közös fényképet és ő szólt).

Mi nem vettük észre, csak nem értettük másnap miért jön megint. Akkor csempészte vissza a kulcsokat. Párom azt mondta nem gond hogy az anyjánál is van egy kulcs, soha nem fog bejárkálni.

Tegnap épp akkor értem haza mikor megpróbált a kulccsal "betörni". Ma amikor hazajöttem, láttam hogy valaki járt a lakásban. Anyósom volt, kicsit átrendezte a hálót. Ja és eltűnt a fog.gátlóm is. (Célozgatott rá, hogy unokát akar, bármi áron).


Fel tudnék robbanni!!!!


2012. márc. 20. 12:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Képzelje el anyuka, valaki járt nálunk és tűntek el dolgok, sebaj a rendőrség már nyomoz. Találtak női ujjlenyomatokat!

Szarasd be a vénlányt!

2012. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
zĂĄrcsere,a fĂŠrjed meg boxolja le a kedves mamaval,hogy hol ramolgasson.Ennyi.
2012. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Nanamia ***** válasza:
100%

Jesszus...ne haragudj, kicsit kuncogtam rajta, ahogy elképzeltem...az ember már nem tudja eldönteni, hogy most ezen röhögjön e vagy sírjon.

Szerintem szólj a férjednek, beszéljétek meg, hogy anyóst le kéne ültetni és konkrét tények elé állítani. Elmondani a terveiteket, hogy ha akartok gyereket akkor majd mikorra tervezitek, és úgy egyáltalán...ez a ti életetek, nyugodjon meg, nem marad le semmiről, ami fontos. :P Én a helyedben a párommal is próbálnám megértetni, hogy a kulcsot a kedves mamától igenis vissza kell kérni. Nálunk jó a viszony, de eszébe se jut ilyesmi senkinek. Mindenkinek megvan a saját otthona, ahova majd eldönti kit és mikor szeretne beengedni...

"Átrendezte a hálót"...hát idegbajt kapnék még attól is, ha anyum csinálna ilyet...

2012. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem a bútorokat tologatta, csak ami az éjjelszekrényen volt az átkerült a polcra (kézkrém, testápoló).


Már hívtam a párom, azt mondta biztos leesett a gyógyszer.

2012. márc. 20. 12:54
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elszomorító, hogy emberek merő ügybuzgalomból tönkreteszik mások életét, kapcsolatát!!!

Férjed mit szólt?

Nekem anyukám csinálta ezt, amikor elköltöztem a(z általuk vett) lakásba. Úgy gondolta, ezáltal joga van kb. bármihez.

Én felszereltettem egy 3. zárat, és ugye neki csak az első kettőhöz volt kulcsa.

Telekürtölte a családot, hogy én milyen egy hálátlan izé vagyok, de amikor elmeséltem, hogy átrendezte a konyhaszekrényemet, utána mindenki nekem adott igazat!

NE HAGYD MAGAD!!!

2012. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Első, ez nagyon jó! :) Megmondhatjátok a mamának, hogy szüljön ő, ha akar; szuverén jogotok... Zárcsere után pedig kulcs a zsebbe, ha onnan ki nem lopja.
2012. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok.

Bocs, de nekem rögtön Charlotte jutott eszembe a Szex és New York-ból, amikor épp nagyban kamatyolnak vasárnap reggel, és a mama rájuk nyitott!

Megszeppent, de esze ágában sem volt lelépni, csak mondta a magáét.....

Addig semmiképp se vállaljatok babát, amíg ezt nem tisztázzátok, mert a "mindent-jobban-tudok-40-évvel-ezelőttről nagymamánál nincs rosszabb a világon.

Párod egyke?

2012. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Meresz anyuka, aki kisbabat akar, unatkozik, kutakodik!

VAn a ferjed, akivel beszelgetsz errol, hogy elfogadtad, szereted, az edesanyjat is tiszteled, elfogadtad, de ezt a kellemetlen tulajdonsagat nem birod, nem akarod elfogadni, tehat zar csere, es megkerni a mamat, hogy lehetoleg tartsa tiszteletben a felnott gyermeket, tehat kulon, onallo otthona van, ilyen formaban oda bemenni nincs joga! TEhat nem robbani kell, hanem esszeruen intezkedni, ami mar hasznos is.

2012. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Aránylag olcsón megoldható, ha kicserélteted a zárat és vigyázol, hogy azt nem tudja lemásoltatni.

A rendörségi nyomozás mint ötlet nem rossz, lehet, hogy kicsit megijeszti.

2012. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták: zárcsere!


Ha a fog.gátlód eltűnt, az nem eshetett le a földre... vagy onnan tovább eset? Nem értem, mit nem ért ezen a férjed.


Anyóst pedig tényleg be kell paráztatni rendőrséggel, esetleg mondhatsz elrettentő példákat: "A barátnőméknél jön a baba, de anyós nem tud róla, mert mindig mindenbe beleszól" - ez elég egyértelmű, nekem bejött hasonló :-))

2012. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!