Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Való még nekem póni? Elbírna?...

Való még nekem póni? Elbírna? Vagy már inkább nagy ló kéne?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és kb. 61 kiló (de nem vagyok olyan kövér mert magas vagyok majdnem 170 cm). Elbírna még engem egy póni? És ha igen, milyen fajta?


A pónigalopp versenyen is láttam már 14-15 éveseket (akik idősebbek nálam és pónin lovagolnak) igaz nekik másabb lehet az alkatuk.


A válaszokat előre is köszönöm! :)

Ui: Ne menjünk át lóvásárlásba hanem a kérdés a lényeg:))

12/L


2012. júl. 12. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
nem vicc, de olvastam, hogy egy shetlandi póni elbírja a saját testsúlyának kétszeresét is, ezen kívül ott van a welsh póni az is bír 60 kilót, de a haflingi is szívós ló
2012. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, mikor én voltam 60-65 kiló között, akkor huculon és haflingin tanultam. :) (Azóta sajnos sokat fogytam.)

16/L

2012. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:))
2012. júl. 12. 13:15
 4/6 anonim ***** válasza:

120-135 cmes ponit ne vegyél se kisebbet.. lehet kapni 140 cmes ponit az nem olyan kicsi..

mellesleg igen akik ponigaloppon lovagolnak azok alacsonyak is..és nem a kor számít..

2012. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, 155 cm és pónit lovagolok :D a pónik nagyon szívósak, több kilót is elbírnak mint 60, főleg ha nagy részben kikönnyítesz rajta, erre lettek tenyésztve, nem olyan teszetosza állatok
2012. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, hozzátenném, hogy 120 cm-es pónit lovagoltam eddig
2012. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!