Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most mit tegyek (lovaglás ügy...

Most mit tegyek (lovaglás ügy sőt inkább lovarda! )?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, az a helyzet, hogy nem tudok lovardát választani, melyikbe menjek!


Az egyik lovarda ahová járok csak 1 ideje nem voltam, elég messze van és vagy fél km-t gyalog kell menni a buszmegállótól (de ennek egy része nagy emelkedő), és 2100 Ft egy fél óra lovaglás, viszont ott van a kedvenc lovam, meg jó minőségű az oktatás és fedett pálya is van tehát ha odakint esik, vagy sár van, esetleg télen hó akkor is tudok lovagolni.


Aztán van egy lovarda ami majdnem olyan messze van mint az előző, és ott magyar stílusban oktatnak (olyanban még nem lovagoltam), de ott még nem jártam és majd szerintem el fogunk menni megnézni.


A harmadik pedig egy olyan hely, ami nincs olyan messze (kb. 20 perc alatt odaérünk buszt is igénybevéve) és ott sem jártam még, nem vagyok biztos benne hogy lehet ott lovagolni de lehetséges, hogy lehet és bár nem olyan szép hely, szívesen ellátogatnék oda.


Meg régebben még jártam egy helyre western stílusban lovagolni (2500 Ft volt egy óra), olyan hely volt ahová kijárt az oktató a lóval, és nem tudom, hogy ott most milyen árak vannak és hogy van-e még ott lovasoktatás, de ha igen, visszamennék szívesen.


Szerintetek melyik helyet válasszam? Mindegyiknek vannak előnyei de hátrányai is! Én angol stílusban szeretnék igazán lovagolni de... De nem tudom hogy melyik helyet válasszam! Segítsetek! Esetleg adhattok tanácsokat hogy milyen szempontokat nézzek!


Ui: A vágta tanulásánál tartok a lovaglásban, és vágtázni az 1. említett helyen kezdtem el.


2012. júl. 14. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol szeretnél lovardát? Fóton sok van, esetleg Bp-n a hegyen (3. ker) is sok lovarda van
2012. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakom:)
2012. júl. 14. 16:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha angolba akarsz lovagolni, akkor először is olyan lovardát keress. Aztán szerintem próbáld ki a lovardákat. Akár több alkalmat is mert csak akkor derül ki igazán mi is van ott. Nézőpont lehet még, hogy mit tudsz megfizetni. Aztán a megmaradtak közül pedig amelyik jobban tetszik, ahol jobban megtalálod a közös hangot az oktatóval. Ahol szerinted jobban oktatnak azt válaszd. nem biztos, hogy az a hely lesz a jó ahol babusgatnak és az van amit te akarsz. A fejlődésedet az fogja szolgálni ha rád szólnak, ha valamit nem jól csinálsz és elmagyarázzák hogyan is kéne. Meg ha tudsz járhatsz több helyre is. Én is azt csinálom :D
2012. júl. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Leírnád priviben, melyek ezek a lovardák? :)
2012. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!