Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért kell a kezdőknek ló?

Miért kell a kezdőknek ló?

Figyelt kérdés
Bocsi de nem tudom felfogni, hogy aki csak pár éve lovagol (és azt hiszi jól tud menni egy lóval)vagy nem is igazán tud lovagolni, minek vesz egy lovat ráadásul úgy hogy meg se nézeti egy orvossal???? Ráadásul a legtöbb lovas lehet, hogy tud lovagolni de nagyon sok lovardában csak alájuk dobják a lovat felszerszámozva. Szerintetek minek kell ilyen embereknek ló?

2012. júl. 15. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Basszus, valami meg kell tanulni lovagolni. Egyik lónak sem jó, ha mindig kezdő ül a hátán, azért kell a lovakat váltogatni, hogy jobb lovas is üljön rajta. Saját lovat is nyugodtan lehet venni, vannak nagyon jóindulatú lovak, de itt már kell, hogy a kezdő ne tépje a száját, ne okozzon fájdalmat a lónak (iskolalónak sem kéne, de valahol el kell kezdeni).
2012. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem. :D Fordítva is igaz. Azért kell váltogatni a lovakat, hogy a lovas mindent megtapasztaljon, ezáltal fejlődik. :) De persze az is igaz, amit Te írtál. :)
2012. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom miert kell lebenazni a kezdoket te is voltal kedves kerdezo kezdo, es nemhiszem hogy jol esett volna ha lebenaznak;)

Nemreg kaptam lovat igen kezdo vagyok, de nemannyira kezdo! Megbizok a lovamba, jo kapcsolatot apolunk, nagyon sokat fejlodtem

edzovel es sajat loval. Mert jobban bizok benne mint ha minden oran felultetnek egy full idegen lora. Szerintem ha valaki egy kicsit is felelossegteljes es szereti a lovakat, es van jo edzo aki elvallalja, es anyagilag is van kerete hozza, miert ne vehetne egy nyugodt lovat egy kezdo?! Szerintem torodj a magad dolgaval kerdezo, nem kell mindenkit lenezni aki nem te vagy !!!

2014. aug. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!