Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik póni való kezdőknek?

Melyik póni való kezdőknek?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy pónit. Még kezdő vagyok, alapszinten tudok lovagolni. Egy családszerető pónit szeretnék. Szóval kérdésem: Milyen/melyik póni megfelelő egy kezdőnek, ami se túl drága, se túl olcsó? (Kb. olyan 100 e, - 150 e között) A mérete, az mindegy. Nem lovagolni akarok rajta, hanem egy egyszerű társat akarok venni. Tehát ilyen alapszinten.


Légyszi kerüljétek a lepontozó válaszokat! Köszönöm.


2012. ápr. 8. 21:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Esetleg tudtok linket küldeni?

De viszont olyan "gebét" nem szeretnék, ami olyan aránytalanul néz ki, se kicsi, se nagy... szóval, értitek?

2012. ápr. 8. 21:15
 2/16 anonim ***** válasza:
póni árakban nem vagyok otthon, de a normális lovakat kicsit drágábban adják, mint 100ezer..de szeretettel ajánlom a my little pony-termékcsaládot. képeket találsz a google-n..apropó, nem gonoszkodásból..de ezt a kérdést mért nem oda pötyögted be?..
2012. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

[link]


tessék itt keresgélhetsz de azt tudod hogy nem könnyű fent tartani egy lovat?? ugye? és sztem még járj el lovagolni kb 2 évig és utána merd be vállalni a lovat.

2012. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze, tudom mennyibe kerül egy póni fent tartása. Szóval szeretnék 100-150 e között egy pónit a családom számára. Van/lesz pénzem orvosi költségekre, stb. Fel vagyok készülve egy pónira anyagilag, és segítséget is fogok kapni. Már csak az a kérdés, hogy milyen fajta, természetű jó egy kezdőnek? Nem lovagolni akarok rajta, hanem csak legelőre egy pónit, amit simogatni lehet, esetleg 1x-2x 2-3 éves gyerekeket felültetni rá. A kora nem számít, lehet 20 éves körüli is.
2012. ápr. 8. 21:57
 5/16 anonim ***** válasza:

Legelőre, csak símogatni.. Na ezt az ötletet felejtsd el, de gyorsan. Ennél nagyobb hülyeséget keveset hallottam. Egyrészt egyedül baromi rossz neki, másrészt így lesznek betegek a lovak, hogy jajjdecuki, családikedvenc, kényeztessük, mozgás nuku....

Nem gonoszságból írom, de ha ilyen terveid vannak, maradj a plüss lovaknál.

2012. ápr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
kimondta hogy nem lesz mozgatva? ki mondta hogy agyon lesz kényeztetve? légy szíves ne nézzetek hülyének.
2012. ápr. 9. 10:39
 7/16 A kérdező kommentje:
meg nem csak egyet szeretnék venni...
2012. ápr. 9. 10:39
 8/16 anonim ***** válasza:
pónik makacsok nem mindig jók. Nekem is az volt szinte ő tanított meg lovagolni:) nekem most volt eladó pónim Welsh csak eladtam pár napja:) amúgy Welsh póni ami 120 cm körül mozog olyan kell:)
2012. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De a póninak, lónak kellene egy társ... :) Akkor vehetnél belovagoltat, hogy később lovagolhass rajta, persze ha nem ér le a lábad! x"D Vehetnél kisebb lovat is akár.. :)
2012. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Még az előző vagyok.. :)

Nézd meg őt! Kanca, ( mert hogy szerintem azokat vegyél)cuki, és felszerelést is adnak hozzá.Állítólag gyerekbarát! ;)

[link]

2012. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!