Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen személyiségű, színű...

Milyen személyiségű, színű lovakra illenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Cheyenne (Csejen, Csej, Csejenn)

Tüzes (Tüzi, Tüzes)

Táltos (Fekete Táltos, Szépség stb..)

Steko (Sztékó, Szték)

Ouzo (Úzó)


2012. júl. 16. 13:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
És amúgy 54%-os, bocsi, de ez azt mutatja, hogy nem tudod, mit jelent a Cheyenne név. Indián név. És tudod, tarka ló is létezik.:)
2012. szept. 1. 16:47
 12/19 A kérdező kommentje:
Amúgy már nem tetszenek annyira ezek a nevek: Táltos, Tüzes, Talán még a Cheyenne is.
2012. szept. 1. 16:48
 13/19 anonim ***** válasza:
A Kincsem is közönséges név. Persze szép, meg minden, de akkor is. A lovamnak én tuti valami különleges nevet adnék. :)
2012. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy mindenki adja a lovának. Egyáltalán nem lényeg, hogy mi a neve a lónak :) Lehet a neve Lámpa is, akkor is ugyanugy szeretni fogod (: Amúgy vannak még ezek a nevek: Kicsi, Alma, Silver, Báró :) De inkább a Kicsi nagyon tetszik :) Ezt így nem lehet előre eldöntenti, mivel 100%ban biztos vagyok benne , hogyha meglátom a lovam, azonnal tudni fogom a nevét, így inkább nem is gondolkozom rajta :)
2012. szept. 1. 19:20
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, ebben igazad van! :) Én a nyuszimmal jártam úgy, hogy elneveztem, aztán amikor megláttam, rögtön tudtam, hogy más a neve. Amúgy a Lámpa név az tök jó! :D
2012. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszii :D A Lámpa? xDD Vannak ám nevek xdd Legyen Váza, vagy Fiók :'D De komolyan, 100%, hogy tudni fogom a nevét, ha meglátom :D Érdekes, eddig nem így gondoltam :D Mindig 3 órán keresztül gondolkodtam rajta :D
2012. szept. 2. 15:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, rögtön tudni fogod. Nekem a Lámpa azért tetszik, mert ugye vannak lámpás jegyű lovak, amikor szinte az egész fején van egy fehér folt és arra emlékeztet. Meg olyan elegáns. :) Azért a Fiókot kihagynám... xD.
2012. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
xdd Amúgy csak szórakoztam a Lámpa névvel xD Dehát jó, akkor ez lesz a neve xDD
2012. szept. 3. 16:07
 19/19 anonim ***** válasza:
:D
2012. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!