Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan szokhatnék le arról,...

Hogyan szokhatnék le arról, hogy pumpálom a lovat a kezemmel vágtában?

Figyelt kérdés
A lovam sajnos elég hajtós és észre se vettem de már rászoktam arra, hogy pumpálom a lovat a kezemmel. Amit én nem érzek, nem veszem észre, csak oktatóm mondja meg mindenki megjegyzi, hogy jól lovagolok csak csúnyán pumpálom a lovat. Más lovakon is ezt csinálom szóval tényleg rászoktam... :/

2012. júl. 16. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
figyelj rá oda, hogy ne csináld. Főleg ha van oktatód, akkor csináld azt amit ő mond, és előbb-utóbb leszoksz róla
2012. júl. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha volt valami ilyesmi gondom, hogy valamit egyfolytában elrontottam az észrevételem nélkül, edzőm mondta hogy hajtogassam magamban mikor csinálom azt a feladatot hogy pl " nem dőlök előre, nem dőlök előre, nem dőlök előre..." :D

Ez azért jó mert így eszedbe van és oda figyelsz rá...és ha minden jól megy pár alkalom után kitudod javítani a hibád.

2012. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor kezdő voltam, főleg akkor csináltam azt, hogy időnként gondolatban végignéztem magamon. Érzésből megpróbáltam eldönteni, hogy jó-e minden. Ha úgy gondoltam nem nyomom le eléggé a sarkam akkor igazítottam rajta. Ugratás tanulásánál pedig mindig úgy mentem rá az akadályra, hogy mondogattam magamba hogy "dugd ki a feneked" :D Akkor általában szebben sikerültek az ugrások.
2012. júl. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. :)
2012. júl. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!