Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szokhatnék le a káromko...

Hogyan szokhatnék le a káromkodásról a morgásról és a perverzségről?

Figyelt kérdés
állítólag ezek a legrosszabb tulajdonságaim és szeretnék ezektől megszabadulni segítsetek :)
2012. jún. 7. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell róla leszoknod, ha nem akarsz. Amúgy meg ha azt mondják, akkor eleve nem igaz.
2012. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Isteni hit segítségével. Menj el templomba.
2012. jún. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Káromkodásról úgy, hogy bővíted a szókincsed, ha körülírva, de nem obszcén szavakkal szólsz le valakit akkor nagyobbat is üt, meg nem is kell káromkodnod. A morgásról úgy hogy megfigyeled hogy mire szoktál így reagálni, és ezekre inkább a figyelmed elterelésével reagálsz, nem foglalkozol velük. A perverzség meg nem tudom mit takar. De talán azt akkora kéne időzíteni amikor szükséges. Szex előtt pl csajok, fiúk egyaránt lehetnek perverzek, nálam bejön ha egy csaj ilyeneket mondd, persze csak ha kettesben vagyunk és témánál.
2012. jún. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ráismertem egy osztálytársamra! Iszonyatosan irritáló és idegesítő a viselkedése! Ráadásul ő még mutogat is, parancsol. Csodálkozik, hogy ki van utálva a társaságból.

Nagyon örülök, hogy te elszántad magadat a változásra!

Amikor én elkezdtem leszokni a káromkodásról, akkor új szavakat találtam ki és azokat helyettesítettem be az obszcének helyére.

A morgás halál egyszerű, amikor jön az ihlet elfojtod és arra gondolsz mennyire idiótán néz ki kívülről.

Perverzség.. Minden ember az, a maga módján! Csak a kor előrehaladtával, ahogy felnövünk egyre jobban megtanuljuk elrejteni ezen énünket. Csak akkor hagyjuk kibontakozni egyes perverzióinkat, amikor megvan annak a helyük.

2012. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

1.válaszadó - A mai züllött világ egyik züllesztő rugója az, hogy az emberek azt hiszik, bűneikkel és negatív szokásaikkal együtt kell magukat elfogadni és ez így jó. Pedig nem az. És az embernek a környezete a tükre (persze ebben a züllött világban már e tükör se tiszta).

2. Válaszadó: Isteni hit?... Konkrétabban? Mi az, hogy a templomban? Az IGAZ HIT nem a templomban van és nem a papok adják! Ahogy a KÖZMONDÁS HELYTELEN, HINNI NEM CSAK TEMPLOMBAN KELL!

2012. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha szex kozben adod ki azokat a bizonyos morgo hangokat akkor LE NE SZOKJ errol! :3
2014. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!