Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az edzöm belenyúlt a lovam...

Az edzöm belenyúlt a lovam szemébe pálcával, bekentem neki, de ugye nem lesz semmi baja? Ugye nem vakul meg?

Figyelt kérdés
alig tudja kinyitni a szemét :"(
2012. júl. 17. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az edzőnek kentél be egyet remélem
2012. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
MINDENKÉPP SÜRGŐSEN ÁLLATORVOS!!! csakő tudja megmondani..amugy meg milyen edző az ilyen?!
2012. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvossal meg kéne nézetni. Egyáltalán mi a fenét kentél a szemébe?
2012. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az edződ direkt vagy véletlenül csinálta? Ha direkt, akkor szépen be lehet rajta hajtani az állatorvosi költségeket! Hívj dokit
2012. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

szemcseppet.bele kellett maszírozni a szemébe(ezt még a lovardában volt).Kihívtam az állatorvost de majd csak 1hét múlva tud jönni:(

Az engedélyem nélkül lovagolt rajta,és ez már többször is megvolt a tudtom nélkül!!:((

2012. júl. 17. 21:19
 6/16 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy direkt volt-e,mert nem töle tudtam meg hanem a lovardában lovagló lányoktól
2012. júl. 17. 21:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jó, híj ki másik dokit, akár messzebről is, mert a szemmel nem lehet szórakozni, érzékeny szerv.

A helyedben egyébként sürgősen más helyet keresnék, illetve nyilván szólni kell szüleidnek, hogy edződ kárt okozott a lóban, hiszen ezért jogilag és anyagilag is felelős.

2012. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Erre nincs valami törvény? Mármint magántulajdon sértés, meg a jogaid sértése, ha az engedélyed nélük ülnek fel a lovadra. Ez olyan, mintha valaki fogná a kutyád, azt elvinné, később meg visszahozza, még ha kárt sem tesz benne, nincs rá joga, mondd meg a szüleidnek!!! Pláne ha még kárt is tett szegényben...
2012. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szóltam a szüleimnek és pár nap múlva hazahozzuk.Az állatorvos sajnos nem tud hamarabb jönni:(
2012. júl. 17. 22:51
 10/16 anonim ***** válasza:
ha nem voltál jelen és a tudtod nélkül tette, akkor be is perelheted akár, ugyanis az én lovamat a lovarda bértartásban engedély nélkül használta és kijött az ina, mondjuk én nem pereltem be, csak az állatorvosi költségeket a lovarda fizette
2012. júl. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!