Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat szerintem meg...

A kutyámat szerintem meg csípte e méhecske vagy valami mert fel van dagadva a lábija és már sír annyira viszket neki? bekentem neki fenistillel de azt is lenyalja mit csináljak vele? előre írom hogy nincs itthon ecet. :/

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
bármi lehet. ha sír én inkább orvoshoz mennék vele.
2011. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

kalciumot kellene vele itatni valahogy, az allergiára az a leggyorsabban ható szer.

pezsgőtabletta felodva, vagy ampulla, mindegy melyik.

2011. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos az sincs itthon.. hírtelen vízes pzs-t raktam nei rá.. azóta nem sír.. :/ de tele van sebbel. nem tudom mitől..
2011. ápr. 3. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor allergia, azonnal orvos!!
2011. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hívd ki az orvost, mert a torkán is keletkezhet ödéma, és akkor meg is fulladhat.

pzs. hegyet vizes ruhával kössed át a lábát addig is.

remélem hamar túl lesz rajta szegény:((

2011. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amúgy mindenhol van gyógyszertári ügyelet, kalciumot lehet venni.
2011. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*pzs helyett... bocs
2011. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hívtam a Dokit 2* is nem vette fel majd ma megyünk el hozzá! csak ilyenkor nincs a háznál hanem körjáraton van.. :/

látszólag nincs komolyabb baja a kutyusomnak.. de nem várok !!! köszi hogy segítettetek.. sziasztok :D

2011. ápr. 4. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!