Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anyu nem engedi hogy vegyek...

Anyu nem engedi hogy vegyek egy ancit, mert egyszer belenyúlt az akváriumomba rendezkedni az ancira rátett egy követ és meghalt és tök büdös lett tőle a víz, meg neki nem tetszik hogy ott "cuppog"az üvegen?

Figyelt kérdés

Hogy vegyem rá hogy vehessek?Vagy csak egyszerűen menjek haza vele azt mondva hogy ez az én akváriumom?

(112l)


2012. máj. 20. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
agy csak egyszerűen menjek haza vele azt mondva hogy ez az én akváriumom? abból nagy vita lenne.... (nálunk kb ez meg az én lakásom)
2012. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az anci?
2012. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy az anci nem a szépségéért kell, hanem a praktikuma miatt. Esetleg válasszatok másféle algaevőt.
2012. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy mi tetszik neki vagy nem.

Tiéd az akvárium, mondjad neki a te felelősséged és te gondoskodsz róla. Ne pakoljon bele semmit.

2012. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

te jó ég! 112 éves vagy és még él az anyukád? ő hány éves?

amúgy szerintem mond meg neki, hogy már elég idős vagy ahhoz, hogy eldöntsd, mi legyen az akváriumodban.

2012. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ő nyírta ki a haladat, és nem engedi, hogy vegyél egy másikat? milyen dolog ez? neki kéne pótolnia.
2012. máj. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
112 liter.><
2012. máj. 20. 17:01
 8/14 anonim ***** válasza:
akkor vegyél törpeszívóharcsát, az is algaevő, nem kell tudnia hogy az is cuppog :)
2012. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy 112 liter víz nem büdösödik be egy pici tetemtől. Valszeg túl sok kaját tettél.
2012. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Butaság. Sántít az "Én akváriumom az én váram" mert akkor anyukád mit nyúkál bele? Különben is! Hogy lehet rárakni a követ az ancira? Te meg légy már annyira határozott hogy nem kérdezel hülyeséget. Menj és vegyél egyet. Életed végéig fogja majd a kezed? Vagy rendezgeti az akváriumod?

Vagy a te akváriumod, de egy követ nem tettél még arrébb?

2012. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!