Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 1 fjord pónira póni nyereg...

1 fjord pónira póni nyereg kell vagy nem? Hanyas kantár kell neki?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert kinéztem eggy lovat de ahoz elösször nyerget , kantárt szeretnék venni.
2012. júl. 18. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Előbb a lovat vedd meg utána a felszerelést!!! De fjord pónira cob kantár kell, és normál nyereg nem póni.
2012. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi hogy irtad csak azért mert a legjobb barátnőmnek is fjordja van és ők előszőr a nyerget utána pedig a lovat vették
2012. júl. 18. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Először kell a ló, utána a fölszerelés, hiszen honnan tudod, hogy a nyereg nem fogja törni a ló hátát? A nyerget rá kell próbálni a lóra, persze a nyeregalátétet, ínvédőt meg az ilyen cuccokat meg lehet venni hamarabb. :)
2012. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gondolom te sem veszed meg a cipőt amíg nem próbálod fel. Ugyan ez van a nyereggel is, rá kell próbálni a lóra, semmiképp nem venném meg előbb a cuccokat, előbb a ló. Nem tudhatod hogy milyen háta lesz, ha nagyon magas marja akkor magasabb nyeregkápás nyerget kell venni stbstbstb....
2012. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké értem de hogy probáljam rá a lóra ha mondjuk 1 üzletben veszem de a ló nincs ott és azt mondják hogy nem veszik vissza ha rossz.Akkor lehet ugy kellene csinálni hogy megkérdezni aki eladja hogy ők miennel lovagolták
2012. júl. 18. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal minden lovasboltban el lehet vinni a nyerget, de csak egy próbára, max egy 10 perces próba lovaglásra. Ha meg valami karcolás, folt lesz a nyergen, nincsen vissza út, ki kell, hogy fizessed a pénzt a nyeregért... :S
2012. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkora hátra nyílván nem pónmi nyereg kell :DD Kantár az meg cob-os de ha veszel egy lovat akkor úgy is hozzáméred.
2012. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, hogy kerestem egy nyerget ami jó volt a lovamra ismerősök között és azt vittem el a lovasboltba, hogy ekkora kell.
2012. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nagy ló nyerget vegyél rá, és cob kantárt , de először fel kell próbálni a lóra,szinte minden helyen visszacserélik ha megtartod a blokkját, ha mégsem jó a nyereg/kantár.
2012. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!