Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Aki lótartás mellett dolgozik...

Aki lótartás mellett dolgozik és otthon tartja a lovát. Lovait. Milyen egy átlagos napotok munka mellett?

Figyelt kérdés
Hány lovatok van?
2012. júl. 24. 19:14
 1/2 x) ***** válasza:

Talán könnyebb dolgom van mert csak egy lovam van. Régebben pszichológusként dolgoztam, először belföldön mert még csak tanuló voltam. A reggeli kelés a legrosszabb. Hogy aludhatnál még egy fél órát minimum de föl kell kelni kivinni a legelőre a lovat, megetetni stb. Általában délután 4-5 körül értem haza, akkor még volt egy csomó papírmunkám, este 7-8 körül meg istállómunka és akkor még nem is lovagoltam. Szóval sűrű de megoldható. Aztán sajnos külföldön találtam csak melót, el kellett adnom a lovamat miatta. Régebben ha nem volt időm akkor elvittem keresztapámhoz aki lovakkal foglalkozik de azért évekre mégsem hagyhattam rá. Aztán hazajöttem kb fél éve és szerencsére vissza tudtam venni. Most megadatott a lehetőség hogy lovasoktatóként dolgozhatok és társtulajdonos lettem. Így meg az egész napom a lovakról szól. :) Aztán most tervezve van egy kisbaba amire régen munka és ló mellett biztos nem lett volna időm. :)

Szóval egy mondatban összefoglalva olyan sose volt hogy nem volt időm 1-2 órát foglalkozni a lóval naponta, de sűrű volt.

2012. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is otthon vannak a lovak. Szám szerint négy van. Reggel 5kor kelek és megetetem őket, ha olyan az idő, kicsapom őket a legelőre. 6.15-ös távolsági busszal bemegyek a szomszéd városba dolgozni. Ott délig dolgozom, négy órában. Hazamegyek, utána a lovakkal dolgozom. Tűzifa szállítás, stb, amihez lovaskocsira van szükségem. Ez megy este hétig. Nyolcra hazaérek, utána istállómunka, plusz a többi jószág, juh, baromfik, és utána magamat látom el este. 22.15 körül lefekszem. Sűrű, de nem rossz! Rájuk ülni maximum hétvégén szoktam.
2012. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!