Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért raknak folyton ínvédőt...

Miért raknak folyton ínvédőt a lovakra? Én nem rakok. Akkor rossz lovas vagyok?

Figyelt kérdés
Azt megértem ha edzés után kirakják a lovat a karámba és rajtahagyják. De amikor valaki kiengedi a lovat a karámba mért rak rá? Persze egy teljesen egészséges lóról van szó. Én úgy tudom nem jó, ha állandóan rakunk rá, főleg ha nem kell, mert ellustul a lába. Én nem szoktam a lovaimra rakni. Ugratni nem ugratok velük, sík munkára meg úgy gondolom nem kell, odafigyelek mindenre, hogy ne legyen bajuk. (Lekopogom, de eddig még nem is sántultak le.)
2012. júl. 25. 11:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon úgy nézem elég sok a "nagy tudású " ember....
2012. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért nem kell másokat lenézni, ha kicsit hiányos a tudása, Lóerő. Segíteni kell neki hogy okosabb legyen.
2012. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem lenézem , de akkor minek pontoz le másokat ha hiányos a tudása?!
2012. júl. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert ostoba :/ Pedig itt szerintem mindenki hozzászólásában van igazság.
2012. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó ami hülyeség arra én is nemet nyomok, de néha úgy érzem azért van lepontozva az ember , mert nem azt írja , amit néhányan hallani akarnak. Mindegy végül is nem befolyásol semmit az egész:)
2012. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk,engem is beleértve minden munkához rakunk invédőt,vagy fáslit.Karámban is van az értékesebb lovakon.Azért raknak karámban sokan invédőt,mert vannak versenylovak,azokat pedig én sem engedném ki csak úgy rohangálni.
2013. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!