Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek attól, hogy...

Szerintetek attól, hogy ezeket nem tudom rossz lovas leszek?

Figyelt kérdés
Szóval ma a barátnőm csinált nekem egy lovas kvízt, amit olyanokat is kérdezett, hogy ki volt Hickstead lovasa, vagy milyen lovak őshonosam már nem istudom milyen országba. Ezekre nem tudtam válaszolni. De volt olyan kérdések, hogy mit kell enni adni egy lónak, vagy a lószínekről, vagy beteségekrő, magyar lófajtákró. Szóval ezeket tudtam. Utána egyész nap azon röhögött, hogy én milyen hülye vagyok:S
2012. jan. 26. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A lovaglást nem befolyásolja, a barátnőd bocsi de akkor ő a hülye. Ez max akkor hülyeség amikor töriről van szó, de a lovagláshoz semmi köze, ezeket énsem tudom:))
2012. jan. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Keselyüstök ***** válasza:
Csatlakozom! Ezeket én sem tudom:D és ne aggódj nem leszel ettől rossz lovas:)
2012. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam:D Csak annyira rosszul esett, hogy egész nap ezzel cikizett.
2012. jan. 26. 17:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én azért megkérdezném tőle hogy ettől jobban lovagol-e xDXD első voltam
2012. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Keselyüstök ***** válasza:
na azt én is:D
2012. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A lovas tudást nem ez határozza meg, de nem árt elméletben is ott lenni azért minden téren..
2012. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A gyakorlati lovastudáshoz semmi köze ezeknek a kérdéseknek, viszont minél többet lovagolsz, annál inkább rád fognak ragadni ezek a dolgok is.
2012. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen lovas vagy, ám való igaz, hogy nagyon tanulságos és élvezetes pl. régi képzési módszerekről, híres lovakról vagy csupán fajtatörténetekről olvasni.
2012. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor most mondok neked valamit. Már lassan 20 éve lovagolok, versenyeztem, lovakat tartok, belovagolok, és a többi, de sok dolog van, amit én sem tudok, vagy csak félig-meddig tudom. Ezért is mondják, hogy a lovaglás és a lovakkal kapcsolatos dolgok megtanulásához egy élet is kevés, és ez nagyon is igaz. Hogy nagyon leegyszerűsítsem, aki angol stílusban lovagol, az nem tudhat mindent a westerről (ha csak nem mindkettőt tanulja).
2012. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én se vagyok rossz lovas bár én sose halottam Hickstead-ről csak amikor meghalt tele posztolták vele a facebookot, hogy "jajj szegény" meg hasonlók. Amúgy szerintem az ilyen verseny lovaknak nem egy lovasuk van.

Nekem hicktsead nem tűnt valami nagy tehetségnek, vagy világosítsatok fel ha az volt.

2012. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!