Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok olyan adókat ahol...

Tudtok olyan adókat ahol lovas műsorok szoktak menni?

Figyelt kérdés
Pl.:nem tudom hol lehet az olimpiai lovas számokat megnézni vagy esetleg netten ..
2012. júl. 28. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
sportcsatornákon minden bizonnyal .)
2012. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Euro Sporton szokott néhanapján lovaglás lenni, de csak a késő esti órákban. Ha pedig mozifilmekre gondolsz, az elég ritkán van (mivel nincs olyan sok lovas film), és elszórtan a csatornákon, TV2, RTL, figyelni kell a tv újságot. :)

Illetve van egy sorozat, a McLeod lányai, az félig-meddig lovas, régen az M1-en adták, most nem tudom, hogy megy-e valahol, azt nagyon szerettem.

Illetve online is tudsz lovas filmeket nézni.

2012. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olimpiai lovas sportközvetítéseket itt tudsz nézni: [link]

ZDF, ARD német csatornák neten találsz stream-et

Amúgy meg Eurosport-on illetve Eurosport 2-n szokott lenni díjugratás néha díjlovaglás, de sikerült militaryt is elcsípni egyszer, meg régebben valamelyik Sport1-en vagy Sport M-en talán van/volt galopp közvetítés. Néha DunaTv-n vagy M2-n el lehet csípni egy egy lovas műsort, pl a lipicai ménesről is volt régebben egy dokumentum film. Duna World-ön múltkor a Komáromi lovasszínház produkcióját adták.

2012. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Csak mert sehol sem találtam a olimpiai lovas adókat
2012. júl. 29. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
a Mcleod lányait a story 4-en szokták még adni
2012. júl. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!