Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki a vemhes kancája csikóját elakarja vinni abortálni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 16:13
 1/10 A kérdező kommentje:
nehéz telefonról írni... szóval pontosítok: Mi a véleményetek arról, ha valaki a vemhes kancáját elakarja vinni az állatorvoshoz abortálni?
2012. júl. 30. 16:14
 2/10 x) ***** válasza:
Csak a leges legvégső esetben. De sajnos történnek balesetek és ha egy jó képességű másfél éves kancának véletlenül becsúszik egy csikó akkor azért nem árt meggondolni hogy érdemes-e a kanca egészségét kockáztatni. Sajnos nálunk is volt egy ilyen eset.
2012. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy 3-4 éves kancáról van szó.
2012. júl. 30. 16:49
 4/10 x) ***** válasza:
És akkor mégis milyen indokkal?
2012. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Helyes. Sokkal rosszabb a lónak, ha pl a csikóra már nincs pénz, vagy éppen veszélyzeteti a kanca életét. Azt meg gondolhatod, hogy poénból senki nem veri el a pénzt abortuszokra.
2012. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy az abortusz kerül annyiba, mint egy csikót fél éves koráig felnevelni aztán leválasztani és elajándékozni vagy eladni!

Ha pedig nem muszáj, akkor miért vegyük el a kis életét? :(

2012. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az ok pusztán annyi, hogy a csikó nem volt betervezve, és összerakták egy ménnel egy karámba,amíg a kis gazdi utazott és így megtörtént a "baj". Anyagilag finanszírozható volna a csikó eltartása, de a tulajdonosnak nem kell még egy csikó.
2012. júl. 30. 23:23
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyik lánynak a lovardából fél éve van saját lova, de nem itt tartja, hanem a nagybácsija tanyáján. Összerakták a kancát egy csődörrel egy karámba és most vemhes a kanca. Szép kanca, magyar félvér, jó erőben van, csak a lánynak nem kell a csikó, mert hogy minek.
2012. júl. 30. 23:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább meg se szülessen,minthogy utána leszarják és rossz körülmények közé kerüljön. Elég sok mentésre szoruló ló van így is.

Az övé a kanca,azt tesz amit jónak lát.

2012. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Akinek ennyi esze van az megérdemli.....

Ilyen marhaságot se hallottam még soha.Az én kancám bezzeg nem maradt vemhes, pedig szerettem volna csikót...

2012. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!