Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sörény! Versenyre hogyan?

Sörény! Versenyre hogyan?

Figyelt kérdés

Ha tudtok lécci segítsetek,hogy mit hogyan kell megcsinálni.

(Bogyózás pl. nem sikerült mert "lekonyult" a bogyó. :(()


2012. aug. 3. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert gyengén csinálod. Amúgy én nem igazán szoktam semmit csinálni. Kifésülöm, meg sörényfény aztán viszlát. Igazából nem is tudom, milyen hosszú a lovad sörénye, és így elég nehéz tippeket adni.
2012. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ugy csinéld, hogy verseny előtt 1 nappal fond be jó szorosan, aztán közvetlenül verseny előtt bontsd ki, így hullámos lesz
2012. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy vágd le viszonylag rövidre (kb 10 cm) és fésüld ki szépen, vagy bogyó. Gyakorlással bele lehet jönni, de semmiképp ne csináld előző nap mert ha sokáig úgy hagyod ki fog hullani egy csomó sörénye. Szorosra csináld a fonatot, majd minél több hajtással próbáld megoldani a bogyót. Az is fontos, hogy az ideális sörényhossz kb 15 cm bogyózáshoz, bár ez függ attól hogy mennyire dús a lovad sörénye.
2012. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!