Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek illene köszönetet...

Kinek illene köszönetet mondani ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Meg van a rajtengedélyem, és valakinek meg kéne ezt köszönni. 2 személy van aki közrejátszott benne. Az a személy, aki először ültetett lóra, megtanította az alapokat. Aztán pár évet kihagytam és elmentem egy edzőhöz, aki felkészített rajtengedélyre és sikerült.
2012. aug. 3. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A felkészítőnek mindenképpen. A másikkal tartod a kapcsolatot? Mért volt a kihagyás és szóltál neki, hogy elmész? Mert ha csak eltűntél, fura lenne pár év múlva visszatérni, hogy köszönöm az alapokat. :P
2012. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még az sem fura.

Egy köszönöm ingyen van, és biztos, hogy az elsőnek is nagyon jól esne ez.

Pont azért mert ha nem tartod vele a kapcsolatot, akkor nem számít rá.

Ez egy szép gesztus, ami értelmet ad a munkájának.

Végül is nekik köszönheted, hogy ezt elérted, akkor miért ne lehetne szavakkal is kifejezni?

2012. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából szó nélkül léptem le a másik helyről, aztán megszakadt a kapcsolat, de ennek ellenére tudom, hogy hol találom meg
2012. aug. 3. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már felmerült benned a kérdés, akkor miért ne köszönnéd meg mindkettőnek? Nekem is jól esne, ha megjelenne valaki, akit régen oktattam, és elmondaná, meddig jutott.
2012. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!