Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szokás tanév végén Angliában...

Niburta kérdése:

Szokás tanév végén Angliában köszönetet mondani a tanítónéniknek?

Figyelt kérdés
Fiam két hónapja kezdte a sulit Angliában (másodikos általános iskolás). Otthon nem lennék bajban, virágot vinnénk meg íratnék pár köszönő sort a kisfiammal. Itt szokás az ilyesmi? Ajándékutalványt nem szeretnék, az olyan személytelen. Kérlek, ha itt él valaki és járatos a témában, írjon tippeket! Előre is köszönöm!
2011. júl. 17. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja visszautasítani.
2011. júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, pont tegnap voltam egy rakás anyukával összezárva. Mint kiderült az itteni szülők is adnak köszönöm ajándékot évvégén. Ezek az ismerősök Bootsos dolgokat emlegettek, de szerintem amit te találtál ki is nagyon jó ajándék. A lényeg, hogy legyen valami köszönöm lap (thank you card)... az angolok megvannak veszve a képeslapjaikért. :D
2011. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!