Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet ilyenre megtaníta...

Hogyan lehet ilyenre megtanítani a lovat?

Figyelt kérdés
részletesebben leírná valaki

2012. aug. 4. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyenre?
2012. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2012. aug. 4. 22:34
 3/7 x) ***** válasza:
Nem hiszem hogy ezeket a trükköket hasznos neki megtanítani, sőt. A kapálás viselkedésprobléma, az hogy elveszi a tárgyakat a kezedből megint csak hátrány lehet. Az sem feltétlenül jó ha a ló állandóan a nyomodban van. A "mosolygás" pedig egyszerű pipálás, a csődörök csinálják. A hátrafelé lépés még aránylag hasznos is lehet, de ennél részletesebben hogy magyarázzuk el? A csajszi elmondott minden hasznosat. Vagy az angollal van gondod?
2012. aug. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az angollal van a gond mert még csak 12éves vagyok
2012. aug. 5. 10:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész videó alatt nem tetszett a ló viselkedése. Követelőző volt, nagyon jutalomfalat orientált. Jó út, hogy az ember elrontsa. Csak tanításnál pár alkalommal kell neki adni falatot, utána pedig simogatás és dicsértő szó legyen a díj.
2012. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A jutalomfalat miatt követte a csajt a többi meg jött magától. Ezt az én lovam előszörre megcsinálja. Ráadásul ahogy elnéztem ez egy csődi, úgyhogy nem is túl nehéz neki ezeket csinálja egy szagos dologra.
2012. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezeket semmiképp se tanítsd meg neki, ezek negatív dolgok.

Előttem már leírták, ezzel csak elrontani tudod a lovat.

2012. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!