Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki tud Pomáz környékén olcsó...

Ki tud Pomáz környékén olcsó bértartást (25-30e max)? Nem szeretnék hülye válaszokat.

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pomázi vagyok és ide is járok lovagolni.Egy normális helyen szerintem min.45e a bértartás.

Most el mondom az én történetemet:

ismerőshöz járok lovagolni (2 lovuk van), év elején még 30e fizettek a bértartásért, rideg tartásban voltak a lovak és nem kaptak rendesen enni.Sokszor volt mikor mentem lovagolni hogy a ló össze volt harapdálva mivel egy karámban voltak az összes lovak és egy újoncnak ez volt a mániája.Nem rég át mentek egy tiszta lovardába.Van istálló karám, rendesen gondozzák őket.Alig fizetnek többet mint 45-50e, de megéri.Ennyiért nem hiszem hogy találsz jó helyet.

2012. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ,de meg tudod mondani h hol van az a jó lovarda?
2012. aug. 26. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Pomáz és Szentendre között a hátsó úton ahol van a kutyamenhely.Ha úgy mész mintha át akarnál menni Szentendrére lesz egy kőkerítés és ki is lesz írva hogy lovarda.Remélem érthetően fogalmaztam
2012. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!érdekelne hogy megnézted-e a lovardát
2012. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!