Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ilyenben lehet lovat tartani?

Lovaska1 kérdése:

Ilyenben lehet lovat tartani?

Figyelt kérdés

[link]

ilyenben szeretnék tartani a lovamat szerintetek?



2012. aug. 6. 11:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát köszi csak még az lenne a kérdés hogy hogy hogy méreteljem le hogy honnan tudom hogy mekkora nyerget kell neki venni... XD
2012. aug. 6. 20:07
 12/16 A kérdező kommentje:
na nem pont ezt a szót akartam úgy kérdezem hogy milyet
2012. aug. 6. 20:09
 13/16 A kérdező kommentje:

meg az az igazság hogy még meg sincs a lovam :(

csak előre meg tervezek mindent ebben az évben még nem lesz meg majd elvileg jövő tavasszal vagy amikor (anyukám elmegy dolgozni de ez nem rátok tartozik) így egyeztem meg vele

2012. aug. 6. 20:13
 14/16 anonim ***** válasza:
Felszerelest akpr tudsz venni ha megvan a lo.Lemered azokat a helyeket ahol kell es azokkal a maretekkel egyutt bemeszegy boltba es egitenek.Egyepkent milyen lora gondoltal (fajta,nagysag,kor,alkalmassag,nem) Csak mert en mostanaban adnam el a lovamat :)
2013. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát kisbérire vagy furisora...

7-9 évesre

heréltre vagy kancára

military,távlovaglás

2013. máj. 11. 14:15
 16/16 anonim ***** válasza:
Felszerelést csak akkor tudsz venni ha megvan a ló. Addig tudsz tervezgetni, hogy milyet akarsz, félretenni pénzt, hogyha meglesz a ló és megfelelő lesz rá a kinézett holmi, akkor egyből meg is tudod venni. Fajtán belül eltérőek azok a tulajdonságok, amik a nyereg pontos illeszkedéséhez szükségesek. Tehát lényegében majdnem mindegy hogy milyen fajtájú és nemű, biztosra senki sem fogja megmondani, hogy milyen nyereg kell rá. A nyerget rá kell próbálni.
2013. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!