Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik fajtát ajánlanátok...

Melyik fajtát ajánlanátok kezdő lovasnak? (Fajták lent)

Figyelt kérdés
Magyar félvér,Kisbéri,Fjord,Haflingi ,Sodrott,Arab telivér?Tudom hogy nem a fajtát kell nézzni,de apám rá állitot hogy kisebb fajtájú lovakat nézzek ,és ne magyar félvéreket meg kisbérit,de én ragaszkodok hozzájuk mert csak jót hallotam róluk.Szerintetek melyik fajta legyen?

2012. aug. 8. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Magyar félvérben és Kisbériben is kilehet fogni jót meg rosszat is.A 2 fajtából megnéztek egy-egy lovat és amelyik jobb,kedvezőbb azt kell megvenni.
2012. aug. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fjord haflingit ajánlanám mert ismerősömnek a fjord lován ült a hugom ki 6 éves és egyedül irányította de persze az a ló lovarda ló volt.De nagyon a faj ne is számít mert 1 kezdő lovasnak öreg ló kell ez alatt azt értem hogy 10 év alatt ne vegyeéted csak talán lovardalovat.
2012. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
a fjord meg a hafi elég makacsak tudnak lenni... az arabot nem nagyon ajánlom kezdőnek, csak ha nagyon nyugodt. szerintem egy kisebb magyar félvért nézz :)
2012. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Eddig őket nézztem: [link] [link] [link]
2012. aug. 8. 14:58
 5/14 bunnyboo ***** válasza:
haflingi, igaz hogy makacs, de nem esel nagyot róla.
2012. aug. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

amiket eddig néztél:

1. Tulipán: szerintem bőven haladó lovast igényel (lásd felszerelés) ha haladó szinten vagy, jó választás lenne.

2. Csinos: biztos nem venném meg: a lovas nagyon magasan tartja a kezét, valamint a fogatos kantár sem túl biztató, nagy valószínűséggel egy alapos átlovaglást igényelne.

3. Max: biztos aranyos kis ló, bár az nem látszik a képeken, hogyan van belovagolva. mindenesetre nagyon jó jel, hogy sok gyerek szeretgethei, ezért biztos barátságos.

2012. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
kisbéri félvérekkel csak jó tapasztalataim vannak :)
2012. aug. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát én vagy magyar félvért választanék vagy egy Haflingikeveréket ha kezdő lennék bár ha pónit akarsz akkor inkább izlandi ha meg ló méretűt akkor újzélandi félvért de az itt nem kapható. Legalábbis tudtommal.
2012. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
bunnyboo : én akkorát estem a hafiról hogy 2 hétig nem tudtam normálisan ülni :) sokkal nagyobbat estem róla mint egy 175 cm magas félvérről :)
2012. aug. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 bunnyboo ***** válasza:
wow. akkor meg kell tanulnod jól esni
2012. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!