Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi történt Totilas-szal?...

Mi történt Totilas-szal? Miért nem vele indult Edward Gal az Olimpián?

Figyelt kérdés

#olimpia #Totilas #Edward Gal
2012. aug. 9. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert már más lovagolja. Eladták.
2012. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010 őszén eladták,Matthias Rath lovagolja kisebb-nagyobb sikerekkel....
2012. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hűh basszus akkor én nagyon le vagyok maradva. köszönöm a válaszokat. :) azt lehet tudni hogy miért/mennyiért adták el?
2012. aug. 9. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:
az ára nem puplikus,gondolom miliárdokért
2012. aug. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És így "válaszoló kérdezőként", azt valaki tudja, hogy MIÉRT adta el? :(
2012. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A pénz miatt,de Edward csak lovagolta nem az övé volt.
2012. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, értem, köszi.. Akkor gondolom nem örült neki :/ :(
2012. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig milyen páros voltak :(
2012. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Edward jelenleg a Glock Horse Performance Center (GHPC) lovasa ahogy ezt az olimpián indult ló neve is tükrözi: Glock's Undercover.

A Glock mindent szeretne megtenni Edward és Hans Peter további eredményes versenyzéséért. Ezért több lovat megvettek nekik akiket már régebben is lovagoltak.

Totilas-ért is volt már hatalmas ajánlatuk, ha jól tudom nem is egyszer, de erre csak annyi volt a válasz a németek felől: hogy elismerik, hogy közel nem sikerül a kíván terv alapján menniük, de a ló nem eladó.

Nemrég viszont Gaston Glock és felesége ellátogatott Verdenbe a Hannoverar-ra és megvették Totilas egyik 3 éves csikóját Glock's Toto Jr.-t. Most ő a nagy remény.

Edward azt mondta, hogy fantasztikus kapcsolat volt Toto apja és közte aminek sajnos vége kellett, hogy legyen, de ugyan azt látja Toto-ban mint Totilasban.

Nagyjából fél éve Hollandiában megvolt Eddie első felülése a csikóra. :)

Jelenleg ez a helyzet és továbbra is Ed legjobb lova Glock's Undercover (Fritsie) aki jelenleg sérült ezért Ed a WEG-en Glock's Voice-val kényszerült inulni.

2014. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!