Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor célszerű/ajánlott...

Mikor célszerű/ajánlott edzőhöz menni valakinek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindíg. Nincs olyan magas szint, amikor az edző ne tudne segíteni, nem véletlen, hogy akmilyen sportról beszélünk edző az van.
2012. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én elkezdtem járni edzőhöz, 14 éve lovagolok, 9 éves koromig minden jól ment, de utána 11 évig szartak rám, és vannak rossz beidegződések testartásügyileg meg mindennel, tehát leépültem... most viszont elég sokszor kell valamit elmondania az edzőnek és emiatt már szarul érzem magam, hogy egyszerűen nem megy normálisan a lovaglás...
2012. aug. 9. 18:08
 3/5 A kérdező kommentje:
bármeddig tud segíteni? Tehát nincs olyan, hogy már nincs szükség edzőre, mert nem tud már segíteni?
2012. aug. 9. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs, olyan nincs! :)

Bár nekem volt ismerősöm, akit az edzője már másik "magasabb fokú" edzőhöz küldött, mert az akkora edzője bevallotta, hogy Ő már nem sok mindent tud neki tanítani :D

De pl. ilyen Dallos Gyula bácsi, meg ilyenek... Hozzá olyanok járnak akik EB-t meg világkupát nyertek, és látod, mégis kell edző! :D

Inkább az itt a lényeg, hogy MILYEN edző az, aki még tud tanítani és aki keze alatt még lehet fejlődni.

2012. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Punisher 62 ***** válasza:
Mert már járatos a dolgokban. Szóval nem kezdő.
2018. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!