Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magne b6 és folsav használata...

Magne b6 és folsav használata terhesség előtt? Valakinek van tapasztalata? Menyi ideig lehet szedni? Ugyanis az orvosom 3szemet ajánlott napi adagnak a mb6 bol meg 1 et a f. savból, de azt mondta h. majd észreveszem magamon h. meddig szükséges szedni

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Folsavat szedtem én is teherbeesés előtt 400 microgrammos tablettában minden nap. MagneB6-ot inkább már terheseknek javasolják, hogy ne görcsöljön, és könnyebben táguljon a méh. Szerintem azzal ráérsz, de ha az orvos mondta.... szerintem a D vitamin fontosabb a teherbeeséshez :)
2012. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magne b6-ot minek szedsz, azt majd ráérsz terhesen, ha fáj a hasad, keményedsz. A folsavat viszont jó, hogy szeded.
2012. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én elevitet szedtem egy hónapig előtte, sikerült az első próbálkozásnál a kicsi. aztán doki mondta, hogy szedjek napi két folsavat 3mg-osat. magne b6 elég drága volt hamar el is fogyott, pedig csak akkor vettem be ha hányingerem volt. ittam palástfű teát, az is sokat segít. amikor tiszta takony voltam Fluimare orrspray, ja és eurovit c-vitamin. Egyikkel sem ártasz magadnak, de olvasd el a betegtájékoztatót, nem véletlenül adják mellé!!!Ha teherbe esel akkor abba se kell hagynod!:) Sztem amúgy sem, de a dokidm ajd megmondja:)
2012. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat.azért ajánlotta a magne b6otmert ideges ingerlékeny fáradékony vagyok.meg nem alszom rendesen!gondoljátok h.feleslegesen szedem?
2012. márc. 30. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben, nem baj, ha szeded.
2012. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!