Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy edzés közben elszakadt nálatok a cérna és úgy éreztétek nem bírjátok tovább?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Igen, volt egy időszakom, amikor minden lovaglás így telt... Volt, hogy sírva szálltam le... De küzdeni kell, most már lassan Rajtengedélyvizsgára készülök! :) És csak azért vagyok rá képes, mert túl tudok ezeken jutni.


Never Give Up!

2012. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem rendszeresen elszakad a cérna...ugyanis 20 éves vagyok, 14 éve lovagolok, de az utóbbi 11 év katasztrófa volt..most edzőhöz járok 2 hónapja és minden edzésen elszakad a cérna, mert a rossz beidegződéseket nem bírom kiverni magamból és az hogy már milliomodjára szól az edző a hibáért már szarul esik, hogy nem megy normálisan
2012. aug. 9. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. 2 hónap ennyi elbaltázott év után nem sok.A lovaglásban sajnos nagyon nehéz dolog kijavítani a hibákat.Ne essen szarul , hogy nem megy, majd fog. Már az is egyfajta pozitívum, hogy belátod a hibáidat. Adj magadnak egy kis időt és belejössz.
2012. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Terepen volt velem ilyen. Régóta jártam oda lovagolni, sok lovat lovagoltam, egyszer sem estem. Akkor épp egy nyers, sárló kancára ültettek, akiről már kétszer lepottyantam. Akkor sikerült harmadszorra is egy lejtős, köves úton, átbukfenceztem a fejemen. Szinte pánikban voltam, sokszor csak sétáltam a ló mellett, mert már nem éreztem magam biztonságban magam rajta. Az oda-vissza út hegyekben kb. 6 óra volt (befedeztetni mentünk), azt hittem sosem fogunk visszaérni, legszívesebben elmenekültem volna, de ott a világ végén nem volt választásom.

Abba is hagytam a lovaglást, annyira rossz élmény volt. Kár, mert előtte nagyon élveztem.

2012. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én attól félek, hogy az edző fog besokalni, hogy 2 hónapja ugyanott tartunk szinte
2012. aug. 9. 20:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban edző akkor nem szabad neki besokallnia. Ebből él ezt vállalta.Zárd ki a külvilágot meg másokat és csak a saját lelkivilágoddal foglalkozz.
2012. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a lelkivilágom minden sikertelenség után kezd összeomlani
2012. aug. 9. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, szépen lassan elkeztem azóta fejlődni, és ha volt 1-1 sikerélményem, az tartotta bennem a lelket sokáig :)

Ha nagyon kivagy, esetleg szólj az edződnek, h tartsatok néha 1-1 lazább edzést, amin olyan kér tőled, ami biztos sikerül.

2012. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha besokkal, akkor sosem volt elég felnőtt ahhoz, hogy edző legyen. :) Egy edző nem csak egy személy, aki levontatja az órát. Az edző pszichológus is. :)
2012. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt ilyen, át kell esni a holtponton :) Az edzőm mindig azt mondogatja, hogy csináljam meg normálisan, küzdjek érte, és 3 alkalom után már észre sem fogom venni, és tényleg így van :) Sok sikert!
2012. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!