Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A Parellizést milyen sűrűségge...

A Parellizést milyen sűrűséggel érdemes csinálni? Lehet minden nap, vagy ahogy a lónak kedve van?

Figyelt kérdés

2012. jún. 16. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor neked kedved van hozzá! :) Ha a lótól függene, akkor sose jönne el a legelőről/ménesből, hogy valami "rángatózó súlyt cipeljen".


Amúgy mindennap érdemes foglalkozni vele, mindig egy-egy feladatot tűzz ki, plusz az ismétlés. Szóval bemelegítésnek barátkozós játék, aztán amit eddig tudtok azt megcsináljátok, majd új feladat, ha várakozáson felül ment, akkor én hagyni szoktam, hátra léptetem, majd magamhoz hívom és így simogatom, de ha nem ment olyan jól az új feladat akkor előveszünk egy olyat amit tudunk, hogy a foglalkozás neked is és a lónak is sikerélménnyel záruljon.

2012. jún. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!