Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ezek közül melyik...

Szerintetek ezek közül melyik a legjobb lónév?

Figyelt kérdés

Kanca: Lotti,Masni,Cosette,Rozmaring,Alíz ,Masni,Nagini , Bonnie,Korall,C'est L'amour(Lami) , Sunrise(Sunny) , Shyva

Herélt,Csődör: Bece,Alfonz,Zeusz,Asztor,Jack Daniels, Bambi,Dorian Gray,Mon Amie(Ami)



2012. ápr. 24. 15:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4%

kanca:Tündér,Csinos

Csődör/herélt: Mágus, Mítosz

2012. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Miért nem tetszenek? legalább nem sablon nevek mint a Csillag meg a Villám.. vagy azok amiket te írtál.
2012. ápr. 24. 15:45
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Egy legjobbat nem tudok választani. Inkább azt írom, hogy melyik nem tetszik: Nagini (mindjárt már Féregfark! Na neee...), Shyva (csak a helyesírása nem tetszik, úgy, hogy Síva, jó név)
2012. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Amúgy is a kérdés/kérés nem az volt, hogy te mondj lóneveket, hanem az, hogy azok közül, amiket felsoroltam, írd le, hogy neked melyik tetszik a legjobban. Szövegértés FAIL.
2012. ápr. 24. 15:49
 5/22 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 24. 15:49
 6/22 anonim válasza:
32%
Csődőr: Zeusz, Kanca: lehetne Bambi vagy Masni tudom, hogy a Bambit nem a kancához írtad.. Nekem ezek tetszenek a legjobban de igazából az összes jó.. Az tetszik benne , hogy nem a leggyakoribb lónevek ;) Persze nem muszály rám hallgatni, amit akarsz. Elvégre a te lovad :D 12L
2012. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 druida43 válasza:
0%

Kanca:Rozmaring

Csődör:Zeusz

2012. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem a lovam.. még :D ugyanis van egy lovam, őt Szofinak hívják, de majd szeretnék neki csikót. Nekem Herélt/Csődörnek tetszik a Jack Daniels,Kancának pedig a Cosette. Igen, köszi, direkt nem a sablon neveket írtam :)
2012. ápr. 24. 15:55
 9/22 A kérdező kommentje:

Druida43!

Na végre, egy Rozmaringos válasz. a kérdésem az lenne , hogy a Rozin meg a Marin kívül te hogy becéznéd?:D

2012. ápr. 24. 15:56
 10/22 anonim ***** válasza:

Kanca:Sunny

Herélt/Csödör: csak simán jack :D


De különben ne keress előre..hiszen egyállatnak úgy lehet a legjobban eltalálni a nevét amilyen a viselkedése és a nézése! :)


Én minden állatomnak így adtam nevet és tényleg illik is rá! :) Miután meg lesz a kis csikóúgy adj neki nevet..leirod egy lapra amik neked tetszenek és amelyik jobban illik rá azt a nevet add neki! :)

2012. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!