Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak a lábammal?

Mit csináljak a lábammal?

Figyelt kérdés
6 éve lovagolok és az utobbi 3 hónapban gyakran becsúszik a kengyelbe a lábam v. kiesik belőle, vágta beugratásnál és ritkán vágta közben. Soha nem volt ilyen gondom csak kezdőként de az már régen volt (kengyel nélkül amúgy biztonságosabban is érzem magam a lovon). Mit csináljak nincs valami ötletetek??

2012. aug. 15. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig legyen lenyomva a sarkad és kicsit nehezedj bele a kengyelbe. Más ötletem nincs.
2012. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel írtad, hogy ezt már sikerült leküzdened, valószínűleg az edzés első felében vissza kéne lépni pár lépcsőfokot és átismételni az eddig tanultakat. Valamivel egyszer sikerült ezt a gondot megoldanod. Gondolj vissza rá, hogy mivel.
2012. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még arra tudok gondolni, hogy nem lehet, hogy hosszabb a kengyel, mint volt? Ha nem, akkor is szerintem próbáld ki, hogy milyen lenne rövidebb kengyellel a vágta, vagy a kétséges jármódok. :)
2012. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Helyezz kicsi súlyt a kengyelbe, illetve engedd le a sarkad. Ne húzd fel a térded.

Ló, nyereg, edző, bármi változott?

2012. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Másik lovardába mentem. Köszönöm az eddigi válaszokat:))
2012. aug. 15. 22:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna!:)

Nekem az segített hogy kicsit előrébb raktam a lábamat,tudom nem szép de kifelé fordítottam és kissé beleálltam.Ez addig bevált míg rá nem jöttem hogy "leesek" ugyanis félek a vágta elötti-utáni "rázkódástól"

2012. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!