Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tanítsam meg a csacsimmal...

Hogy tanítsam meg a csacsimmal, hogy kövessen?

Figyelt kérdés

Van egy kiscsacsim,pár napja került hozzám. Legelső nap még mindenhova követett,ahova mentem,jött utánam magától a hatalmas udvarunkon. Azonban másnaptól kezdve meg már csak néha jön utánunk,amúgy meg legel ahol épp gondolja és megy a saját feje után. Gondolom mert már ismerős neki a terep.

Hogy tanítsam meg neki,hogy kövessen ha kimegyek pl a kert végébe? Ha van nálam kaja,akkor jön utánam,de amúgy nem...


2012. aug. 16. 10:03
 1/5 x) ***** válasza:
Miért akarod egyáltalán hogy kövessen? Szerintem nem a legjobb dolog ha mindenhová követ, sőt. Hátrány is lehet ha mondjuk szerelnél valamit vagy ilyesmi és ő ott van a nyomodban.
2012. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó, nem mindenhová, de ha hívom,akkor jó lenne ha követne...Pl hogy be tudjam hívni az óljába,ne kelljen kajával csalogatnom... Meg hogy át tudjam vinni a futtatóba kaja nélkül,stb.
2012. aug. 16. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem eleinte kajával lehet csak próbálkozni... vigyél a kezedben valami kockacukrot (bár nemtudom hogy a szamarak szeretik-e a lovak biztosan...) és sokáig amíg megszokja aztán nemvigyél és mindig követni fog mert kér :D
2012. aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozás! Úgy a saját akaratából fog követni =))
2012. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyen nálad mondjuk répa, és ha jön, adj neki egy kicsit belőle, ha nem jön, akkor hívd...
2012. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!