Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak a kiöregedett...

Mit csináljak a kiöregedett lovammal?

Figyelt kérdés

Árulom a lovaimat. Ez a paci, amiről írtam szegény már 23 éves, és sánta. Nálunk már "nyugdíjban" volt. A sántasága miatt használni nem tudjuk. A környékben nincs csődör így már csikóztatni sem tudom. De nálunk született már 10 csikója. Ő volt az első lovunk, ezért a kedvenc is.

Nekünk már nincs rájuk időnk. Karámunk sincs már és a takarmányhoz is egyre nehezebben jutunk hozzá. Vágóba nem szeretném küldeni, de azt sem akarom hogy az istállóba megkötve élje le hátralevő idejét. Nincs valami ötletetek, mit kezdjek Vele?


2009. júl. 24. 15:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy egy jó származású tisztavérű kancáról van szó.
2009. júl. 24. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
legelőre nem lehet kiterelni napközben? nincs megkötve, sétálhat, mégis maradhatna. Bár a velejáró költségek is maradnának...
2009. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Zakuszka lomenhelye.Nagyszeruen erezne ott magat.
2009. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak lómentő alapítványok, amik gondoskodnak a kiöregedett pacikról.

Hát 23 évesen már nem mai csirke...látom karámoztatni nem tudjátok, takarmány idén mindenkinek kevés van. 23 évesen már szerintem csikóztatni is rizikós lenne.

Őket nézted már?:

[link]

2009. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szerintem megérdemelne egy nyugodt öregkort,megszolgálta.

Vágóra semmiképp nem küldeném,de el sem távolítanám a megszokott helyéről .Sajnos az ifjuság és az egészség múlandó.Remélem találsz megoldást.Én drukkolok a pacinak.

2009. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!