Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi lehet ezzel a lóval?

Mi lehet ezzel a lóval?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A lovardában, ahova lovagolni járok, van egy hidegvérű kanca. Az orránál 2 foltban ki van kopva a szőre. Mi lehet vele? Kép:

[link]


2012. aug. 25. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Kötőfék miatt van
2012. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves?

egyébként vagy a kötőfék miatt, vagy lehet, valahol szerzett egy sebet, ami begyógyult, csak éppen így... :/

2012. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hű, hát ez egyértelműen a kötőfék miatt van, de ilyen durván még nem is láttam kötőfék miatt kikopni... Nagyon kicsi lehet(ett) rá a kötőfék, egészen fent van a seb, és biztosan jó szorosra is volt húzva, csak ez okozhat ilyen komoly szőrkopást. Ha meg tudjátok oldani akkor egyáltalán ne legyen rajta kötőfék csak akkor ha vezetni kell valahova, bokszból legelőre, legelőről bokszba, stb., máskor had legyen szabadon. Készíteni is a bokszban készíteném amíg nem gyógyul meg neki, mert ha ki van kötve az még inkább sérti ahogy forgatja a fejét, vagy nyúlna le a fűért, stb. Ha nem megoldható a kötőfék nélküli lét akkor pedig venni neki egy kényelmes, tágas, szellős, laza, nagy kötőféket ami szinte csak akkor ér hozzá amikor megfeszül.
2012. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsi rá a kötőfék és kidörzsölte.
2012. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Bértartásban van a ló, ezért a gazdája dönti el, hogy mikor tesz rá kötőféket, bár én még egyszer se láttam rajta. Nem tudom hány éves lehet, de elég öregnek tűnik. :)
2012. aug. 25. 14:04
 6/6 anonim ***** válasza:
...hát, ha öreg, akkor lehetséges már szőrfakulás.
2012. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!