Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovat ajánlanátok?

Melyik lovat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan lovat szeretnék amit főként hobbilovaglásra használnék, de lehet vele díjugrató és díjlovagló versenyekre is menni és hátaslónak is lehet használni.

igazából fríz vagy gidrán lovat szeretnék, de nem tudom hogy alkalmasak lennének-e erre, tudom hogy a fríz lovakat díjlovaglásban használják és nem hiszem hogy ugratásban jó vagy hátaslónak megéri-e, a gidránt jobban eltudom képzelni.szerintetek?



2012. aug. 25. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
kisbéri félvér, univerzális ló, mindenre használható
2012. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyértelműen gidrán :) versenyezni, hobbira is tökéletes a fríz... hát drága ló hobbizni... :D díjlovagolni jó, ugratásra ki kell fogni a jót..
2012. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is a gidránt ajánlanám, a frízt nem igazán. :) Kényes ló és kevés helyen hasznosítható.

Ő például szerintem jó lenne neked:


[link]

2012. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat főleg az utolsónak a linket :) nagyon gyönyörű kanca *-*
2012. aug. 25. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég franciás annak a Gidránnak a hátulja , de kisebb kategóriákban jó lehet. Egy Kisbérivel sem járnál rosszul,az jó ugróba, négyszögben,terepen.Sok szakágban helytállóak.
2012. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy lónak hogy lehet a hátulja franciás?
2012. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A fríz ló eggyátalán nem kényes! Nekem van 3 tisztavérű frízem és kinn vannak rideg tartásban és nagyon szépek *-*
2012. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!