Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kisebb fajta lovat...

Milyen kisebb fajta lovat ajánlanátok 17 évesnek?

Figyelt kérdés
150 cm körüli kéne,terepre meg kisebb akadályok ugratásához.
2010. okt. 13. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A 150 centis nem olyan kicsi. Kisebb akadályt pedig bármilyen ló tud ugrani, póni és hidegvérű is.


Kisebb fajtából a hucul nagyon kemény, szívós állat és nagyon okos, de igen drága. Az arab szintén nagyon drága.


Hobbi célra tökéletes egy 0-ás sütésű bármilyen magyar félvér is. Azok között is vannak kisebbek, aminek a felmenői között volt pl. arab, vagy valamilyen póni.

2010. okt. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Haflingi is jó, vagy valamilyen kis arabos sodrott ló. Én egy 150cm-es sodrival szoktam menni, megy mint a tank, terepbiztos, ugrani is tud (de csak hobby szinten) és kocsizik is.

Ha csak hobbyra kell jó egy 0-ás ló is, csak a lóútlevele és az oltásija legyen rendben.

2010. okt. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen az alkatod:)És mire szeretnéd használni egyedüllenne vagy társsal stb.

Amúgy sok lófajtából van 150 cm-es is, úgyhogy szerintem lovasok.hu-n állísd be améretet és kitob egy csomót.Amúgy mér pont 150centis kéne?

:)

2010. okt. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

mert eléggé alacsony vagyok,ezért olyat keresek ami méretbe jobban passzol hozzám :D

nem lenne egyedül,lenne mellette másik ló.legtöbbször terepre mennék vele,talán kisebb akadályt is ugranék vele.

2010. okt. 16. 11:07
 5/14 anonim ***** válasza:

Itt nézz korul. A magasságot is beállítottam neked.


[link]

2010. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

nóniusz félvérem lett,sodrott

2010. okt. 17. 19:57
 7/14 anonim válasza:
Én a matek-fizika könyvet ajanlom,mert lovad lesz,meg minden,de hülye maradsz,bár így is lehet érvényesülni,ha apának sok pénze van!
2010. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

lótenyésztő szakon vagyok 11.-es,bocs

ja és ezt benézted,mivel apám pont nincs....ez van

2010. nov. 1. 10:07
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyik suliban vagy lótenyésztő szakon? Tudnál kicsit mesélni ?:)

2010. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

szia!

a Veres Péterbe,

hát mit meséljek róla :D

12 ló van:2 anglo-arab,2 bardigiano,2 magyar félvér,1 gidrán,5 angol telivér.


a suliba van díjugrató és díjlovas pálya,e mellett bemelegitő pálya,meg kettő kisebb karám.

2010. nov. 1. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!