Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Angol telivér,6 éves mén....

Angol telivér,6 éves mén. Vélemények? (Lent)

Figyelt kérdés

[link]


Érdekelne ez a ló. Szerintetek alkalmas fiatal, de tapasztalt, határozott lovasnak?

És ami még nem hagy nyugodni:

Northern Dancer ugyebár Kentucky Derby-győztes, az apja sem semmi, és bár az anjyáról nem találtam semmit, ez így sem akármilyen származás. Nekem egészségesnek tűnik.

Hat évesen ki lehet herélni egy lovat még? Miért ilyen olcsó?


Előre is köszönöm a válaszaitokat! :)


2012. aug. 30. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
így ránézésre nincsen árulkodó hiba rajta.Arra , hogy alkalmas-e úgy lehet a legjobban rájönni,hogy kipróbálod,de általában a telivérek agyasak,persze nem mindegyik.Kiherélés nem korhoz kötött,csak nyilván egy 20 éves lónál már állhatnak fent veszélyek,de 6 éves lovat simán kilehet. A származása tényleg jó,valószínűleg vagy szabadulni akarnak tőle vagy pedig van valami rejtett baja mégiscsak . De ezt képről nem venni észre.ki tudja....
2012. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azért ilyen olcsó, mert kb ennyi az ára egy telivérnek, amit hobbira szánnak.

az apja egy kiváló német mén, nálunk sajnos nincs sok utódja, de ez nem a mén hibája.

az anyja egy közepes tenyészkanca.

egyébként az anyai családot ismerem, a kedvenc lovam ennek a lónak unokatesója :)

szóval Califa versenyteljesítménye sem rossz, 65ös ghp szám nekem pl. tetszik

a tenyésztőjét is ismerem, nagyon gondosan bánik a lovaival.

szerintem nem késő kiheréltetni, de csak ha szükség van rá.

alkalmas fiatal, határozott lovasnak, de mindenképp finom kéz szükséges egy telivérhez.

a legokosabb fajta, nagyon szeretem őket.

kiábrándításként csak annyit, hogy Nothern Dancer nagyon sok telivér pedigreeben szerepel, erre ne alapozz.

de szerintem nyugodtan megveheted.

2012. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!! :)


Megvételéről sajnos csak álmodozok, de nagyon, nagyon tetszik!

Sajnos nem engedhetjük meg magunknak :(

2012. aug. 30. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!