Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit történt ezen a videón,...

Mit történt ezen a videón, miért ugrálnak a lovon?

Figyelt kérdés
Erős idegzetűeknek.......:(
2012. aug. 30. 18:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
Én is a kommentelkből hámoztam ki, hogy így néz ki egy ló újraélesztése. Mint az embereknél, vagy más állatoknál, amikor a mellkasra végeznek ütemes lenyomást, hogy a vérkeringést fenntartsák, vagy nem értek annyira hozzá.. De egy lovon ugyanazok a kézzel való lenyomások gondoom lepkefing lennének, meg se érezné.. Az életét mentették azzal amit csináltak. Olvasgassatok a komik közt, annyira nem vagyok jó angolos, ennyit értettem az egészből.
2012. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
én is fordítóval próbálkoztam,valami bikaviadal volt gondolom neki ment a bika a szerencsétlennek....
2012. aug. 30. 20:26
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

A környezetből (ruházat pálya stb.) kivehető hogy egy bikaviadal így végződött :(

És akkor csodálkozik mindenki hogy ESETLEG ez lesz a vége... F*szomnak kell már a bikaviadal is...

2012. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Itt csak érzelgős kislányok vannak? Lefordítom az egyik kommentet a videó alatt, erre lepontozást kapok. Gratulálok nektek, inkább menjetek, sírjátok ki magatokat gyorsan valamelyik sarokban. Többet nem írok ide.
2012. aug. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:Nem csak téged,úgy kollektíven mindenkit lepontoznak és nem csak ennél a kérdésnél. Az a baj sok itt a kis mitugrász ,tudatlan paraszt.Itt tudják névtelenül játszani az agyukat,fogadok egy komoly lovasfórumon nem nagy a szájuk. Tisztelet a kivételnek!
2012. aug. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit nem tudom ki volt
2012. aug. 31. 11:25
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

Már én is épp írni akartam, hogy néhány idióta még a hasznos válaszokat is lepontozza.

Az előttem szólók nagyon jól fogalmaztak. Kis érzékeny p*csák vagytok. Jaj, szegény pacit megpróbálják megmenteni, te is látod? Gyere sírjunk együtt.

Szívből remélem, hogy valamelyik háziállatotok a szemetek láttára fog megdögleni.

Akkor talán megjön az eszetek.

2012. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Újra akarta éleszteni. Mindenki a legjobb tudását vetette be....
2012. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!