Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kulcscsont törés után mikor...

Kulcscsont törés után mikor kezdtetek el újra lovagolni?

Figyelt kérdés
2hete történt,9nap után műtöttek meg...Akinek volt már mikor kezdett el újra lovagolni,h bírta,ha újra esett eltörte újra.Mindenre kíváncsi vagyok. :)

2012. aug. 30. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

fél év után.

mennyi idős is vagy?

2012. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21
2012. aug. 30. 20:37
 3/8 A kérdező kommentje:
fél év az rengeteg idő,remélem legalább a lovat eltudom látni normálisan....
2012. aug. 30. 20:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztosat az orvos tud mondani. Bár ahogy ismerem a lovasokat felülnek akkor is, ha nem szabad. Csak egy kis lépés... aztán ha már rajta ülök mozogjon egy kicsit :D Barátnőm gipszelt lábbal is felmászott rá.
2012. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább a dokit kérdezd. :)
2012. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
barátnőmnek azt hiszem négy hónap volt :)
2012. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
dokihoz sajnos csak jövőhéten megyek vissza.Akinél először voltunk az 6hetet mondott,én azt azért korainak tartom igaz szerinte műteni se kellet volna...
2012. aug. 30. 21:37
 8/8 anonim válasza:
Szia. Nekem a sarkamra lépett rá egy nagy ló mert papucsba vezettem egy kislányt rajta. A ló megcsúszott és rámlépett. Ösze kellet varni a 6 cm es sebet 5 öltéssel. Másnap meg már lovagoltam mert nagyon jol éreztem magam. A lényeg hogy akkor lovagolsz amikor jónak látod csak ne es le.
2012. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!