Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pataecset penész? Megszüntetni...

Pataecset penész? Megszüntetni? Mivel, hogyan?

Figyelt kérdés


2012. szept. 2. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél újat, vagy ha van rá időd, akkor mosd ki jól, szappanos vízben, és utána hypoval.
2012. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fújtam rá penészirtót. Egész este jól rajtahagyom. Aztán ha az nem szedi ki akkor lehipózom.
2012. szept. 2. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak mondjuk nem kéne agyonvegyszerezni amit a lovon használsz, mert nem olyan jó az neki. A megoldás amúgy egyszerű, kimosod, napon megszárítod. Azért rohad be, mert nem tud kiszellőzni, kiszradni rendesen.
2012. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vegyszeresen kenem a ló patájára. Természetesen átmosom alaposan. Meglátjuk mi lesz holnap. :)
2012. szept. 2. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy új ecset kb. 250 Ft egy barkácsboltban, és akkor az tutira tiszta.
2012. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, inkább vegyél újat. Arra pedig vigyázni, mert az is be fog penészedni! Ne tedd vissza a pataápolós cuccba ha már nem használod, hanem tedd keresztben a tetejére vagy akaszd fel valahova hogy tudjon száradni!
2012. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lejött róla a penész, alaposan átmostam. De akkor így is dobjam ki?
2012. szept. 3. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kidobnám. Pár száz forint miatt nem éri meg kockáztatni.
2012. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az előző mondja.
2012. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!