Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez milyen fajta ló?

Ez milyen fajta ló?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 2. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom a magyar sportlovat. De ez egy elég egyszerű lónak tűnik. Mármint nincs semmi ismertetőjegye, amiről meg lehetne mondani a fajtáját.
2012. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ez nóniusz vagy valami ilyesmi ?? (nem értek hozzájuk)
2012. szept. 2. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ez a ló szerintem biztos nem nóniusz inkább egy sportfélvérre hasonlít,de pontosan nem tudom 13/L
2012. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a gazdáját?
2012. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy valami sportló. Nóniusz pedig végképp nem. Írj Zsófinak egy levelet és kérdezd meg tőle, hogy ez milyen fajta ló.
2012. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy szimpla magyar félvér.. a nóniusztól nagyooon messze van. ;)
2012. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gurti ***** válasza:
Szerintem az egy magyar sportló esetleg német típusú fajta (német sportló, oldenburgi, hannoveri stb.) és abból sem a csúcskategória. Ezt azért is mondom mert ez a kép a kunos lovardában van (zsófi és tina, a lovarda vezetője nagy barátnők, és ő engedi h zsófi lovagolja a lovait)
2012. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!