Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az edzőm azt mondta nem...

Az edzőm azt mondta nem vagyok egyenes és a vállamat hátrébb kellene tenni. De hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Milyen edzést ajánlotok, hogy csináljak? :)
2012. szept. 3. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ülésjavítózzatok futószáron és ha elöl vagy mindig szóljon rád. Pont ez a dolga.
2012. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hátra tudom tenni csak mindig elfelejtem és előre "csúszik"..
2012. szept. 3. 15:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát azért van az edződ hogy ilyenkor mindig rád szóljon :) Nekem is volt ilyen problémám régen de azért perkálsz neki hogy megtanítson lovagolni és helyesen ülni.
2012. szept. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rám szól csak egy kicsit zavaró mikor 10 perc és húzd ki magad vedd hátra a vállad.:) Azért jobb úgy lovagolni, hogy csak azt mondják, jó, ügyes..:D Így Próbálom megszüntetni a dolgot egyedül is.:)
2012. szept. 3. 15:58
 5/12 anonim ***** válasza:

ismerősöm már ott tart, hogy percenként szól neki az edző, hoy kéz, kéz....

próbált a lapockáidat összezárni, valakinek úgy könnyebb

2012. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha így nehezen megy,akkor koncentrálj a "nyisd ki a mellkasod" segítségre.A lényeg ugyanaz,kiegyenesíti a hátad.Az ilyesmi ülést hívom én "hanyag"ülésnek.

Futószáron lehet h.több gyakrlatot kéne végezned,pl.hátra karkörzés.Vagy pedig könnyű ügetésben,hátul deréktájékon összekulcsolod a kezed.Ez is segít.Ettől már alapból nem esik előre a váll.Sok sikert!:)

2012. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jajj, nekem még a pálca jutott eszembe. Hosszú pálcát a hátad mögött, könyékkel kulcsolj át, és úgy lovagolj :)
2012. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: nemrég én is ezt tanácsoltam egy kérdésnél,ahogy láttam nem nagyon ismeri ezt a módszert a tisztelt válaszolóközönség .
2012. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pálca a kezed alatt a hátad mögött :D kegyetlen de én így lettem díjlovas :) és így a kezedet is szépen fogod tartani. nem kell egész óran csak mondjuk az elején és a végén 10-10 percet :)
2012. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy jobb lenne úgy lovagolni, csak akkor nem fejlődnél soha. két éve versenyzek díjlovaglásba és minden edzésen 55 perc alatt 20szor hangzik el az, hogy ,,nyisd szét a vállaidat, hajlítsd be a könyököd, told ki a hasad, menjen előre!" és ezért verseny előtt is melegítés közben végig ezt mondogatja és mindig megkapom, hogy ,,halld a hangom,! nyisd szét a vállaidat, hajlítsd be a könyököd, told ki a hasad és menjen előre!" és igen, beválik. ezt tudom tanácsolni. :)
2012. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!