Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljam azt hogy...

Hogy csináljam azt hogy örökre egyenes legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Ha hajvasalót használok reggelre újra hullámos lesz. Hogy tehetném örök egyenessé a hajam???

11/L


2011. jún. 21. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Természetesen sehogy.
2011. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha alapból nem az, akkor sehogy.
2011. jún. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha lehetne is úgyis megbánnád, mivel most újra divat lesz a göndör és hullámos haj. Eddig mindenki vasalta, most mindenki göndöríteni meg daueroltatni fogja a haját. Felejtsd el a hajvasalót, amúgy is hosszútávon káros a hajra.
2011. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
58%

Ha alapbol olyan a hajad nem lehet sokat változtatni rajta

Ha hajmosás után nem hajszáritoval állsz neki hagyot hogy csak ugy száradjon meg és fél oránként fésuld...a kovetkezo hajsmosásif sima lessz :]

Probáld ki a

:Syoss "hajegyenesítő sampont:]

2011. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fodrász szalonokban végeznek tartós hajegyenesítést, a technológiáról sajnos nem tudok sokat, viszont azt mondják pár hónapig tart, viszont roncsolja a hajat akár csak a tartós göndörítés. Azonban a minden napi vasalástól biztosan nem jobban. Szerintem érdeklődj fodrásznál.
2011. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
kis génmutációval bizonyára meg lehet oldani
2011. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
de most nemár hogy neked 11 évesen ez a legnagyobb problémád :D hova fajul ez a világ?!
2011. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ez. Az összes lány osztálytársamnak szép egyenes.
2011. jún. 21. 14:26
 9/15 anonim ***** válasza:
És mit számít az, hogy a többinek milyen a haja? Ezért olyan egyforma az összes tini csaj. Amúgy is ősszel mire visszamész az lesz a téma, hogy kinek milyen hullámos mert az lesz a divat.
2011. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Miért kell szivatni? Mindannyian voltunk 11évesek és akkor mi sem értékeltük másként a dolgokat... :)

Szerintem használj hajegyenesitő krémet és nagy körkefével száritsd be hajmosás után. Ezzel akár egy hétig is simává teheted a hullámos hajad minimális károsodással. Tudom nem végleges, de én 21évesen is ezt csinálom. Heti 1-2óra (attól függ hányszor mosol hajat) és egész héten büszke lehetsz az egyenes hajadra! :)

21L

2011. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!