Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés
Ma voltam lovagolni és anyának mondtam hogy egy lovat kérek ballagásomra mert tesóm most fog ballagni és 160E ft-os nemzetközi karate táborba megy+ I phone-t kap és gondoltam egy alap hobby lónak is 100E ft-től kezdődik az ára.Anya meg azt válaszolta hogy még késöbb beszélünk erről mert még van a sulibol 2 évem.Van bértartás 30E ft itt a közelben és minden délután kijárnék a lovamhoz akár csak 1 órát is ha belefér az időmbe.De most annyira elbizonytalanodtam hogy anya pozitív dolgot mondott hogy akarok egy saját lovat...

2012. szept. 8. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Szép történet, kérdésed is van?
2012. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
jó,de nem értem a kérdést :D hogy hogy mi történt veled? o.O
2012. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

megijedtél a felelősségtől! ennyi.

a lovaglást csak akkor érdemes csinálni, ha szívből imádod és nem tudsz nélküle élni. gondolkozz el, tényleg ez az amit akarsz?

2012. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Egy jó hobbiló 300.000 Ft-től kezdődik. Mm ami használható is. Plusz oltások, féreghajtás, körmölés... jah meg a felszerelés 200.000 ezer alatt nem igazán jössz ki. Meg mi lesz ha a lovad beteg lesz? Ki fog százezreket költeni rá? Úgy álltok anyagilag, hogy ezt tudjátok majd így kp-be állni? Elég drága mulatság egy ló, úgy, hogy csak irigykedésből kell. Jézusom... -.- Csak mert a tesóm kap, akkor már nekem is kell... Ez milyen nevetséges már.
2012. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem!!!

A tesóm nem kap lovat -.-"

És a Dechatlonos felszerelések összesen 70.000.ft

akik negatív komikat írnak azok irígykednek mint pl. te! :$

2012. szept. 8. 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
jaj az elkényeztetett csitri :D olyan cukik , már épp hiányoltam egy ilyet :)
2012. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Elég érdekes, hogy valaki csak azért, mert elvégezte az általánost (feltételezem 8.-ból ballag), rögtön 300E forintot költenek rá. Ha úgy teljesített, akkor megérdemel valamit, de én a 8 évi színkitűnő bizonyítványommal semmit sem kaptam. Nem kértem lovat, noha megengedhetnénk magunknak, hiszen tudom, mekkora felelősség.

100E körül nincs jó ló, és tényleg rengeteg idő, pénz és energia.

Az előző nem irigy, csak a tényeket közölte.

2012. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mire irígyek? Arra a lóra amit meg sem kaptál?
2012. szept. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De az a dechtalonos cucc kb. addig is tart amennyiből ki jön.

Kösz nem vagyok irigy. Tudod én beérem ló nélkül is. Nem kell csak azért, mert a tesóm is kap valami nagy összegű dolgot.


Utolsó: A tesójára irigy. De elég gázos módon leplezi... :D

2012. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jah értem mit írtál... Amúgy ja. Még meg sem kaptad a lovat és máris irigykedjek? :D
2012. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!